Windows İşlem Sonlandırma Programı Ücretsiz İndir

Windows İşlem Sonlandırma Programı Ücretsiz İndir

Windows işletim sisteminde görevleri kapatmak için ücretsiz yazılım indir. Windows işlem ve görevleri sonlandıran bedava program yükle. Bunun için ProcessKO adlı ücretsiz programı kullanacağız. Programı bilgisayarınızda yürütülen işlemleri durdurabilmenizi sağlayan sisteminizi yormayan küçük bir yazılımdır. Özellikle sık sık yönetici haklarına sahip olmanız gerektiğini belirten işlem sonlandırma mesajlarından sıkıldıysanız bu programı kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Windows’un kendi görev yöneticisi her zaman tüm işlemleri durdurmakta başarılı olamayabiliyor sürekli denersiniz fakat işlemi bir türlü sonlandırmaz. İşte bu durumda imdadınıza yetişiyor.

ProcessKO İşlem Sonlandırma Programı

Hızlı ve pratik bir program olan işlem sonlandırma ve kapatma programı özellikle uygulama geliştiriciler, kontrol ediciler veya çoğunlukla uygulama sonlandırma beklemede kalma problemleri yaşayan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Windows işletim sistemini kullanan kullanıcılar için geliştirilen, bilgisayarda çalışan bir işlemi durdurmak için hem sisteminizi yormayan hem de işlemleri hızlı yapan bir program arıyorsanız ProcessKO yazılımını kullanabilirsiniz. Eğer PC de açık olan bir görevi sonlandırmak isterken yönetici izni gerekiyor diye uyarı alıyorsanız ve bu durum başınızı ağrıtıyorsa, ProcessKO programı devreye giriyor. Program herhangi bir kurulum gerektirmediği için doğrudan indirdiğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yazılımı taşınabilir diskinize atarak istediğiniz bilgisayarda kullanmak üzere yanınızda taşıyabilirsiniz. Program ayrıca sadece anında işlemlere değil, zamanlandırılmış görev sonlandırma işlemlerine de imkan vermektedir.

ProcessKO İndirme Linki
www.softwareok.com/Download/ProcessKO.zip

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.