Windows Mağaza Müzik Uygulamaları

Windows Mağaza Müzik Uygulamaları

Windows için müzik çalar uygulamaları. En iyi müzik çalar programları. Günümüzde internetin yaygınlaşması ile online müzik dinleme etkinliği artı ancak her ne kadar artsa da hala arşivden müzik dinleme alışkanlığı kaybolmadı. Hemen her bilgisayar kullanıcısı müzik dinlemekten hoşlanır ve bir müzik arşivine sahiptir. Zaman zaman arşivimizi genişletmek veya yeni müzikler keşfetmek için arayışa girebiliyoruz. Bugün 3G ve 4G gibi hızlı mobil İnternet bağlantıları sayesinde çevrimiçi müzik akışı sunan servisleri her yerden sorunsuzca kullanabilmek mümkün. Bu servislerden ücretli ve ücretsiz şekilde müzik dinlenebiliyor. Windows 8 uygulama mağazası ilk dönemlerine kıyasla içerik anlamında zenginleşti. Modern tasarıma sahip olan uygulamalar tatmin edici kullanım deneyimi sunabiliyor. Bu ipucumuz da Windows 8 için geliştirilen müzik uygulamalarına değineceğiz.

MixRadio

Nokia üretimi Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlarda uzunca bir süredir kullanılabilen MixRadio uygulamasının Windows 8 uyumlu versiyonu da geliştirildi. Şarkılara erişmek için Nokia Music+ aboneliği gerekiyor, eğer Nokia cihazınızda bir Nokia Music+ aboneliğine sahipseniz telefonunuzdaki harika özellikleri bilgisayarınıza da taşıyabilirsiniz. 20 milyondan fazla şarkı içeren Nokia Music kataloğundaki parçaları Windows 8’li PC veya tabletinizden dinleyebilirsiniz. Çevrimdışı mod desteği bulunan uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

MixRadio İndirme Linki
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/mixradio/9wzdncrfj3bv

İHeartRadio

İHeartRadio ücretsiz müzik dinleme olanağı sunan başarılı bir çevrimiçi hizmet. Uygulama ile 1500’den fazla sayıdaki canlı radyo istasyonunu dinleyebiliyorsunuz. iHeartRadio’nun Windows 8 radyo uygulaması kullanımı ücretsiz olan istasyonlardaki şarkılar ve seçtiğiniz sanatçılar ile benzer tarzdaki sanatçıları dinleme olanağı sunuyor. 15 milyondan fazla şarkı ve 400.000 sanatçının eserlerine erişebilirsiniz. “Discovery Tüner” ile dinlediğiniz müziklerin ne kadar popüler olduklarını öğrenebilirsiniz.

İHeartRadio İndirme Linki
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/iheartradio/9wzdncrfj223

Tuneln Radio

Mobil platformların vazgeçilemeyen müzik uygulaması Tuneln Radio’nun Windows 8 uygulama mağazasındaki yerini almaması düşünülemezdi. Hayli popüler ve ücretsiz bir servis olan Tuneln Radio müzik, spor ve haber temalı; dünyanın dört bir yanından yayın yapan radyo kanallarını dinleme olanağı sunuyor. 60.000’in üzerinde radyo istasyonu ve 2 milyonu aşkın programa ev sahipliği yapıyor. Favori istasyonlarınızı Windows 8 Başlat ekranına sabitleyerek daha sonra kolayca ulaşabiliyorsunuz. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

Tuneln Radio İndirme Linki
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/tunein-radio/9wzdncrfj3sf

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.