Windows Yüklü Programları Silme Kaldırma Yazılımı

Windows Yüklü Programları Silme Kaldırma Yazılımı

Ücretsiz Windows için program kaldırma yazılımı yükle, Özellikle yeni satın alınan bilgisayarlarda yüklü olarak gelen programları kaldırmak oldukça uzun vakit alır. Çünkü bir çok istenmeyen yazılımla yüklü olduğu gibi birde programların deneme sürümleri yüklenir. Bunlardan tek tek kurtulmayı deneseniz bile kayıt defterinde kayıtlar kaldığı gibi bir çok gereksiz dosyalar kalır. Buda durduk yere sisteminizi yorar ve yavaş çalışmasına neden olur. Bilgisayardaki yüklü olan programları kaldırma ve temizleme işlemlerini gerçekleştiriyor. Kullanacağımız ücretsiz yazılımın ismi ise PC Decrapifier yazılımıdır.

PC Decrapifier Özellikleri

Bilgisayarınızın sistemi gittikçe ağırlaşıyorsa bunun sebebi açılışta çalışan programların fazla olması olabilir. Özellikle yeni satın alınan bilgisayarlarda reklam amaçlı pek çok programın süre kısıtlamalı program kurulu olarak sunulur. Bunların yararı kadar zararı da dokunur. Bilgisayarlarımızın bakımlarını gerçekleştirerek hızlı ve güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Gereksiz programları kaldırmak istediğimizde genellikle ya çok geniş kapsamlı bakım programları kullanmanız gerekiyor. Bu imkana sahip değilseniz Windows’un kullanıcılara sunduğu imkanı kullanmanı gerekiyor. Tabi ki bu yeterli değil, PC Decrapifier ile çok daha derin bir temizlik gerçekleştirebiliyorsunuz.

PC Decrapifier tamamen ücretsiz bir programdır. Program kaldırıcı olan yazılımın kullanımı çok kolaydır. İstediğiniz tüm programları sadece tek bir tıklama ile otomatik olarak kaldırma imkanına sahipsiniz. Geride hiç dosya bırakmadan temizlemektedir. Tüm işlemlerin tek bir yerde toplanmış olması ve kullanıcılardan habersiz arka plandan işlem yapmaması nedeni ile oldukça güvenlidir. Program hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

PC Decrapifier İndirme Linki
http://www.pcdecrapifier.com/download

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.