WordPress Login Sayfasını Özelleştirme

WordPress Login Sayfasını Özelleştirme

WordPress tabanlı Web sitenizin Wp-Admin & Wp-Login.php sayfasını istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Özellikle üyeler üzerinden ilerleyen bir sayfaya sahipseniz WordPress’in standart giriş sayfasını değiştirmek isteyebilirsiniz. WordPress, yönetici giriş sayfanızı size göre kişiselleştirme imkanı sunar. Yönetici özel giriş eklentisi ile benzersiz giriş tasarımı veya yönetici giriş tasarımı oluşturabilirsiniz. Birkaç dakika içinde kendi stilinizi tasarlayabilirsiniz. Arka plan rengini, arka plan resmini, arka plan slayt gösterisini, giriş formu rengini, giriş formu yazı tipi boyutunu, giriş formu konumunu, sosyal medya logoları ekleme ve daha birçok özelliği değiştirebilmenizi sağlar.

Kullanıcı tarafından giriş formu üzerinde maksimum giriş yeniden deneme girişiminin sınırını ayarlayın. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, Opera gibi Internet tarayıcılarını desteklemektedir. Duyarlı ve optimize edilmiş bir eklentidir. Mobil sürümlerde de sorunsuz çalışmaktadır.

Admin Custom Login Eklentisi Nasıl Yüklenir

Kurulum yapmak için ilk önce sol menüden Eklentiler sekmesine tıklayıp açılan menüden Yeni ekle seçeneğine tıklayın. Arama bölümüne eklentinin adını yazın ve Hemen yükle butonuna tıklayın. Yükleme işlemi bittikten sonra Etkinleştir butonuna tıklayarak eklentiyi aktif edebilirsiniz.

Admin Custom Login Nasıl Kullanılır

Eklentiyi aktif ettikten sonra sol menüde AC Login sekmesi gelecek, bu sekme altında bulunan Settings sekmesine tıklayın. Açılan sayfada DASHBOARD bölümünde Admin Custom Login Status kısmını Enable şeklinde değiştirin ve Save Changes butonuna tıklayınız.

Background Settings: Arkaplan Ayarları

Login Form Setting: Giriş Formu Ayarı

Font Setting: Yazı Tipi Ayarı

Logo Setting: Logo Ayarı

Social Setting: Sosyal Medya Ayarları

Google Captcha: Google Captcha Güvenlik Ayarları

Export / Import: İçeri ve Dışarı Aktarma

WordPress Admin Custom Login İndirme Sayfası
https://tr.wordpress.org/plugins/admin-custom-login/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar