YouTube Çocuklar için Kısıtlı Modda Kullanma

YouTube Çocuklar için Kısıtlı Modda Kullanma

İnternet günümüzde TV’nin yerini aldı. Sosyal medya ve ise en fazla vakit harcanan alanlar. özellikle çocukların en fazla vakit harcadıkları web sitelerin başını çekiyor. Çünkü müzik, çizgi filmler ve eğlenceli videolarla dolu olan bu platformda gezinmek için okuma yazma bilmeye gerek yok, ’de ne kadar faydalı içeriklerde bulunsa çocuklar için zararlı içeriklerde bulunuyor. kısıtlı mod için şöyle diyor; Kısıtlı Mod, kullanıcılar tarafından ve diğer göstergeler yoluyla işaretlenmiş uygunsuz içerik barındırabilen videoları gizler. Hiçbir filtre eksiksiz değildir, ancak güvenlik modu birçok uygunsuz içeriği önlemenizde size yardımcı olur. Şimdi bilgisayarınızın tarayıcısından, ve işletim sistemli cep telefonunuzun uygulamasından kısıtlı modu nasıl aktif edebileceğinizi anlatacağız.

Bilgisayarda Kısıtlı Mod Nasıl Aktif Edilir

İnternet tarayıcınızdan YouTube internet sitesini açıyorsunuz. Kısıtlı Mod özelliğini aktifleştirmek için sayfanın sağ üst bölümünde üç nokta üst üste olan simgeye tıklıyorsunuz. Açılan menüden en altta bulunan Kısıtlı mod kapalı sekmesine tıklayın.

Daha sonra karşınıza bir uyarı yazısı çıkacak, bu bölümde Kapalı olan anahtarı Açık konuma getirin.

Android’de Kısıtlı Mod Nasıl Aktif Edilir

Android işletim sistemli cihazınızdan YouTube uygulamasını açıyorsunuz. Kısıtlı Mod seçeneğini aktif etmek için Ayarlar -> Genel -> Kısıtlı Mod yolunu izleyin ve buradaki anahtarı açık konuma getirin.

iOS’ta Kısıtlı Mod Nasıl Aktif Edilir

IOS işletim sistemli cihazlarda kısıtlı mod özelliğini açmak için YouTube uygulamasını açın sağ üst köşedeki hesap resminize tıkladıktan sonra şu yolu izleyin Ayarlar -> Kısıtlı Mod bölümündeki anahtara tıklayarak özelliği aktif edin.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Berk Acer:Güzel ama windows 10 eksik benimki win 10...
  • Mehmet:Tweetlerimin tek tek d3gil ,komple nasil retweet y...
  • Oya nefes:Fasık hesabımı yanlışla sildim geri yuklermisiniz...
  • Kadir:Konuyu belki hortlatacam ama yardımcı olabilecek v...
  • Vivian Dsena:Lütfən benim fezbook hesabım kapadlıb eski hesabım...
  • admin:Marka-model nedir? Birde ne yaparken ısınıyor. Mes...
  • adem sima:hocam ben de ısınma sorunu var...
  • alperen:verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...