Youtube İçin Video Düzenleme Programı

Youtube İçin Video Düzenleme Programı

Ücretsiz video düzenleme Movavi Video Editor ile Youtube yüklemek istediğiniz videoları istediğiniz gibi kurgulayıp tasarlayabilirsiniz. Video dosyalarınızı dilediğiniz gibi düzenlemenize izin veren yazılım ile Yotube yükleyeceğiniz videolarınıza logolar ekleyebilir, resimlerden video yapabilir, ekleyebilir veya çıkarabilir, istemediğiniz bölümleri kesebilirsiniz. Program bir video düzenleme programının sunduğu tüm hizmetleri sizlere sunuyor. Temel özelliklerin yanı sıra birçok özelliği de beraberinde sunuyor. Yazılımın hızlı çalışması da düşük donanım özelliklerine sahip olan kullanıcılar içinde oldukça avantajlar sunuyor. 1,5 GHz çift çekirdekli işlemci, 2 GB RAM, 1280 × 768 ekran çözünürlüğü, Windows ve MAC işletim sistemi desteği sunuyor.

Movavi Video Editorün Özellikleri

Yazılımın temel video düzenleme özellikleri, filtreler, geçişler, başlıklar, efektler sunuyor. Montaj sihirbazı, zaman çizelgesi, vurgulama ve gizleme aracı, kullanıma hazır ve bitiş bölümleri, örnek video klipler, dahili müzikler, çıkartmalar, ve 4K video desteği programın başlıca özellikleri arasında yer almaktadır.

Video , birleştirip veya ayırarak videolarınızın belli bölümlerini, başlangıçlarını ya da bitişlerini düzenleyerek yardımcı olur. Böylece istenmeyen görüntülerden kurtulabilirsiniz.

Gelelim Movavi Video Editor programını diğer rakiplerinden ayıran özelliklere, Efektler bunların başında geliyor. Yavaş çekim, Ters çevirme, Chroma anahtari ve Tilt-shift efektleri ile videolarınıza bambaşka bir kazandırabilirsiniz. Movavi Video Editor ile basit veya animasyonlu başlıklar ekleyerek özgünlüğünüzü ortaya koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Videolar arası veya fotoğraflar arası geçişlerde 100’den fazla efekt kullanabilirsiniz. Filtreler ise tıpkı fotoğraf uygulamalarında olduğu gibi videolarınıza çok basit şekilde uygulayabileceğiniz 160’tan fazla yaratıcı efekt bulunuyor.

Movavi Video Editor Ekran Görüntüsü

Desteklenen Formatlar: 3GPP (.3gp), 3GPP2 (.3g2), Advanced Streaming (.asf), Audio Video Interleave (.avi), Audio Video Interleave (.avi), DivX Video (.divx), Flash (.flv), Flash (.swf), HD Video (.m2ts, .mkv, .mov, .mp4, .mpg, .wmv), Matroska (.mkv), MPEG Transport Stream (.m2ts), MPEG (.mpg), MPEG-4 (.mp4), OGV – Ogg Video (.ogv), QuickTime (.mov), WMV – Windows Video (.wmv), Monkey’s Audio, AAC, PCM, FLAC, MP3, AAC, Vorbis, PCM, AAC, MP3, WMA 9, WMA Pro, WMA Voice, AMR, BMP, DPX, GIF, JPEG, (.jpeg, .jpg, .jp2, .jls), MJPEG, JPEGLS, Netpbm biçimleri (.pgm, .pbm, .ppm, .pam), PCX, , PTX, SGI, TARGA (.tga), XBM, XWD

Movavi Video Editor İndirme Linki

https://www.movavi.com/tr/videoeditor/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar