Android Bildirimleri Görüntüleme Uygulaması

Android Bildirimleri Görüntüleme Uygulaması

Android işletim sistemli bir telefon yada tablete sahipseniz size gelen bir bildirimi okuyamadan çıkış yaptıysanız Notification History adlı ücretsiz uygulama sayesinde geçmişteki bildirimlerinize göz atabilirsiniz. Bazı Android sürümlerden de bildirimin tamamını görüntüleyemiyorsunuz. Bu basit bir hata olsa da kimi zaman zor durumda kalabiliyorsunuz. Uygulama sadece bildirimleri değil aynı zamanda gelen mesajları da kayıt altında tutuyor. Kaçırdığınız bir uyarıyı yada yanlışlıkla sildiğiniz bir mesajı uygulama vasıtasıyla görme imkanına sahipsiniz.

Notification History ile Bildirim Geçmişi

Notification History uygulaması sayesinde telefonunuzun bildirim çubuğuna gelen tüm bildirimleri eskiye dönük olarak görüntüleyebilirsiniz. Uygulama bildirim çubuğunuza gelen bildirimleri hangi program tarafından geldiğini liste halinde kayıt altına alıyor. Böylece yanlışlıkla silmiş olduğunuz bildirimleri tekrar görüntüleyebiliyor ve ayrıca kaçırdığınız önemli bildirimlere tekrar ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama sayesinde size sürekli gelen bildirim çubuğu reklamlarına hangi uygulamanın sebep olduğunu öğrenebilir ve o uygulamayla için önlem alabilirsiniz. Uygulamayı Google play store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Notification History İndirme linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evanhe.nhfree&hl=tr

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar