Android Çapulcu Oyunu İndir

Android Çapulcu Oyunu İndir

The Capulcu oyunu oyna, Andoid işletim sistemli cihazlar için geliştirilen oyun ücretsiz olarak kullanıcıların indirilmesine sunuldu. Özellikle gezi parkı olaylarında oyunlarda sıkça bahis geçen terimlerin duvarlarda sprey boyalarla yazılması dikkat çekmişti. Taksim Gezi Parkı olayları her alanda kendini belli ettiği gibi işletim sistemindeki yerini de almış oldu. The Çapulcu adı verilen oyun Gezi eylemcilerinin çığ gibi büyümesini sağlayan akıllı cep telefonları ve tablet PC’lerde oynanabiliyor. Özellikle Y kuşağı olarak adlandırılan 90’lı kuşağın Apolitik bir nesil olduğu düşünülürdü. Ancak aslında hiçte öyle bir kuşak olmadığı bu neslinde kendine özgü bir politik dili olduğu ortaya çıktı.

Oyun ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

The Capulcu oyunu, son günlerde ülkemizde polisin halka gösterdiği şiddeti protesto amaçlı yapılmış kısa bir oyundur. Çünkü onların baş etmeyi bilmediği şey şiddet değil mizah ve alaydır.

HER YER DIRENIS!

-Oyunda çapulcu karakterinin kontrolünü al ve polis şiddetinden kaç! Joplar, tomalar ve biber gazi, hepsi sana karşı!

UYARI : Oyun düşük performanslı telefonlarda yavaş çalışabilir.

The purpose of making this short game is to protest police brutality against the people in Turkey. Resistance everywhere! Solidarity with Turkish people!

– Take control of the capulcu(this is a name given to protesters by the PM Erdogan) character and escape from police violence. Batons, gas bombs and water guns everywhere and they want your freedom. Run!

The Çapulcu adlı bu ücretsiz oyunda kullanıcılar, çapulcu adı verilen karakterlerle polisten kaçmaya çalışıyor. Chapul Games adında bir firma tarafından geliştirilen ve şimdilik yalnızca Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara indirilebiliyor. İşte indirme linkleri

The Capulcu Oyunu İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.occupygezi.capulcu

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir