Android Cihazdan Facebook Oyunları Nasıl Oynanır

Android Cihazdan Facebook Oyunları Nasıl Oynanır

Android işletim sistemli cihazlardan Facebook oyunları bildiğiniz gibi oynanmıyor. Ancak yapacağınız birkaç düzenleme ile Facebook’taki oyunları oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise Android işletim sisteminize Google Chrome internet tarayıcısını yüklemek ve aşağıdaki ayarları yapmanız gerekiyor. Tabi ki Android işletim sistemli cep telefonunuza Google Chrome internet tarayıcısını yükleyebilmek için cihazınızın Android sürümünün en az Android 4.0 olması gerekiyor. Android sürümünüzü konrol etmek için yapmanız gerekenler şu şekilde, Ayarlar – Telefon Hakkında burada Android Sürümü bölümünü göreceksiniz.

Android Oyunlarını Facebook’ta Oynama

Android işletim sisteminizin sürümü uygun ve Google Play kullanarak Chrome tarayıcısını yüklediniz. Şimdi oyunları açmaya geldi. İlk olarak Facebook.com adresine giriyorsunuz ve Web sitesi yüklemek ve ardından menü düğmesine basıyorsunuz.

facebook-oyun

Tarayıcınızdan dolayı Facebook cep telefonundan hızlı açılabilmesi için kısıtlamalı olarak açılacaktır. Şimdi bu kısıtlamayı kaldırıyoruz. Bunun için sanki Facebook’u masaüstünden açıyormuş gibi açacağız. Yan tarafta menünüz açıldığında en altta bulunan Türkçe – Masaüstü Sitesi linkine tıklıyorsunuz.

Facebook-oyun-1

Artık Facebook’unuz cep telefonundan değil de sanki bir masaüstü bilgisayardan açılmış gibi olacak ve oyunlarınızı yine eskisi gibi açabilirsiniz.

Facebook’ta oynamak istediğiniz bir oyun seçiyorsunuz ve Oyunu oynamaya başlamak için “Play” düğmesine tıklıyorsunuz. Bazı oyunlarda il oynamada küçük eklentiler yükleyebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (4 Yorum)

 1. Melike dedi ki:

  Ben avataria oynamak istiyorum ve bu işlemi chromeden ypiyorum olmuyo acil yardm edermsnz

 2. gizem dedi ki:

  açılmıyor flash playeri yükselt diyor ne yapacağız

 3. Davut dedi ki:

  Bunda Ne Var ki Uygulamayı Yüklemeden De Yapabilirsiniz

 4. Mustafa dedi ki:

  Denedim ancak olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.