Android Ekran Videosu Çekme Uygulaması

Android Ekran Videosu Çekme Uygulaması

SCR Screen Recorder Free adlı Android uygulaması ile ekran görüntünüzün videosunu kaydedebilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olan yazılım ile ekranınızda yer alan görüntüleri kolayca kaydedebilme imkânına sahipsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın Root edilmiş olması gerekiyor. Piyasada pek çok Android uygulaması bulunuyor fakat uygulamalar ücretli olduğu için kaliteli ücretsiz bir video kaydedici bulmak oldukça zorlu olabiliyor. SCR Screen Recorder herhangi bir cihaz üzerinde en kaliteli ekran kayıt elde etmek için donanım hızlandırmalı video kodlaması kullanılmış, çünkü çoğu kullanıcı oyun oynarken video kaydetmek istiyor. Oyunlar zaten cihazları en çok zorlayan uygulamalardır.

SCR Screen Recorder Free

jailbreak kilidi sadece / rootlu / cihazlar ile çalışır! Cihazınız rootlu değilse kurmayın.

Telefonunuzdan veya tabletinizden doğrudan yüksek kalitede screencasts kaydedin! Bu; Nexus 7 Tegra cihazını destekleyen piyasadaki tek video kaydedicidir.

Tüm cihazlar ve ROM üzerinde çalışmayabilir bu yüzden erken BETA ön izleme sürümüdür. Satın almadan önce cihazınızın desteğinin olup olmadığını test etmek için SCR Freetest etmeyi düşünün. SCR Screen Recorder bug izi yardımcısı ile kullanıcıların uygulamayı nasıl kullandıklarını analiz ederek anonim kullanım istatistiklerini toplar. Bu yazılım LGPL altında lisanslı FFmpeg 1.2 değiştirilmemiş kod kullanır.

SCR Screen Recorder Free İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iwobanas.screenrecorder.free2

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.