Android En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları

Android En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları

Android cep telefonu ile fotoğraflara nasıl efekt verilir? Android işletim sistemli cep telefonlarının kameraları profesyonel fotoğraf makinelerini aratmıyor. Günümüzde sosyal medyanın da etkisiyle bireyler fotoğraflarda çok daha dikkat çekici görünmek istediği gibi kusurlarının da belli olmasını istemiyor. Android cihaz ile çekilen fotoğraflardaki pürüzleri giderebilirsiniz. Sivilceli ve lekeli cilt, istenmeyen tüyler, kırmızı göz ve kötü ışık sonucu resmin iyi çıkmamasını çekilen fotoğraflarda düzenleme yaparak giderebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yapabilmek için profesyonel olmanıza gerek yok, Android mağazasında bulunan uygulamalar sayesinde fotoğraflara çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. Uygulamaların bünyesinde yüzlerce hatta binlerce efekt yer alırken sadece basit dokunmalar ile fotoğraflarınıza istediğiniz gibi müdahale edebilme imkanına sahipsiniz.

Android En iyi Efekt Verme Uygulamaları

Android işletim sisteminde çektiğiniz fotoğraflara efektler verebilmeniz için en iyi uygulamaları sizler için bir araya getirdik…

Pixlr Express – Photo Editing

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixlr.express&hl=tr

Yazılım içinde fotoğraf üzerinde uygulanabilir 4 ana seçenek yer alıyor. Ana hatlarıyla fotoğrafı düzenlemek, efekt ile doldurmak, fotoğraf kaplamasını değiştirmek ve sonunda fotoğrafa kenarlık eklemek. Şimdi her bir modülü detayları ile görelim. Uygulama ücretsizdir ve hızlı kırpmak, döndürme ve ince ayarlar vermenizi sağlar. Fotoğrafı düzenlediğiniz belli dahi olmaz profesyonel görünmesini sağlayabilirsiniz. Facebook veya e-posta yoluyla arkadaşlarınızla doğrudan fotoğraf paylaşabilirsiniz. Tek tıklamayla kötü ışıklandırma koşulları için ayarlama, renkleri dengelemek için ayarlar yapabilirsiniz. Basit araçlar ile kırmızı göz ve bembeyaz dişler çıkartabilirsiniz.

Snapseed – Resim Editörü

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niksoftware.snapseed

Snapseed fotoğraf düzenlemek uygulaması. Parlaklık, kontrast ve doygunluk gibi standart değerler üzerinde oynama imkanı veriyor. Otomatik düzeltme seçeneğiyle fotoğrafınızı hızlı biçimde tek hamleyle makyajlama imkanı veriyor ve yenilikçi filtreler sunuyor.

Perfect365: One-Tap Makeover

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcsoft.perfect365

Bu uygulama yüzünüze adeta estetik yapıyor. Telefonun yüz tanıma özelliği ile kolay bir şekilde gözlerinizin altındaki mor halkaları kaldırır ve cildinizden çirkin lekeleri çıkarır. Hatta yüzünüzü yüksek elmacık kemikleri, yüksek burun, sıkı yüzler gibi seçeneklerle özelleştirir. Önceden belirlenmiş makyaj şablonları ile de yüzünüze makyajlı görünüm verir. Lekeleri temizleme, Göz altı halkalarını silme, Cildinizi ve gözlerinizi aydınlatma, Cildi yumuşatma, dişleri beyazlatma, göz rengi değiştirme, Kaşları şekillendirme, Gözleri Büyütme, Göz farı, ruj ve allık kullanabilme, asansör yanaklar ve ince burun ve yeni saç modelleri deneme imkanı veriyor.

PicsArt – Photo Studio

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picsart.studio

PicsArt uygulaması çok yönlü profesyonel bir uygulamadır. Uygulama size aynı anda hem fotoğraf düzenleme hem de filtre uygulama imkanı veriyor. Ayrıca uygulamanın içinde fotoğraflarınızı filtre ve dekoratif malzemelerle oynamanıza yarayan bir tasarım programı da bulunuyor. PicsArt ücretsiz bir fotoğraf editörü, fotoğraf ızgarası ve kolaj yapıcı, çizim aracı ve resim sanat ağıdır. Çoklu editörlerin bir “hepsi bir arada” derlemesi gibidir.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.