Android Hafıza Geliştirme Uygulaması İndir

Android Hafıza Geliştirme Uygulaması İndir

işletim sitemli cihazınız ile hafızanızı geliştirebilirsiniz. Oyunun amacı resimlerin eşlerini en kısa sürede en az tıklama ile bulmanız gerekiyor. Bu işlemi ne kadar hızlı yaparsanız hafızanızın gücü o oranda artacaktır ve daha yüksek puan alacaksınız. Oyunun güzel bir yanı ise 10 farklı zorluk derecesinin bulunmasıdır. Oyunda aşamalı olarak zaman ve tıklama sınırını aşmadan resimlerin eşlerini bularak oyunda ilerliyorsunuz. Oyunu oynarken eğlenceli vakit geçirdiğiniz gibi hafızanızda güçlenir.

 

Android için geliştirilen hafıza uygulaması sürekli olarak yeni bölümler eklenmekte ve gittikçe daha da zorlaşmaktadır. Zorluk derecesini kendiniz belirlediğiniz için çocuklarınız içinde gayet geliştirici ve güzel bir uygulamadır. Hafıza oyunlarının insan sağlığına ve zihinsel gelişimine de olumlu bir çok katkısı bulunmaktadır. En önemlisi de ileride başınıza gelebilecek Alzheimer hastalığının riskini azaltmak için zihinsel aktivitelerin canlı tutulması gerekiyor. Buna en iyi katkıda bulunan bulmaca ise hafıza uygulamasıdır.

 

Android işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz hafıza uygulamasını yüklemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

 

Android Hafıza Uygulaması İndirme Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeroneapps.hafiza

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar