Android için Gece Modu Uygulaması

Android için Gece Modu Uygulaması

işletim sistemli Telefon ve Tabletlerinizin ekranları için uygulamasını tanıtacağız. Düşük ışıklı ortamlarda, karanlık bölgelerde ve geceleri telefonunuz gereksiz şekilde erkan parlaklığı açık olabilir. Midnight (Night Mode) adlı uygulama ekran parlaklığını, normalde izin verilen seviyeden çok daha da aşağı çekerek hem göz sağlığınızı hem de batarya ömrünüzü koruyor. Üç farklı renk fitresi arasında seçim yaparak parlaklığı daha yumuşak hale getirebilirsiniz. Çünkü herkesin ışığa verdiği tepki farklıdır. Mavi filtreyi uygulayarak cihaz ekranının, gözlerinize daha az yük bindirmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama bünyesindeki ister saat kontrolü ile isterseniz de ortam ışığı sensörleri ile aktive edilebiliyor.

AMOLED Panel Ekran

Uygulamanın sağlıklı çalışması için cihazınızın ekranının AMOLED olması gerekiyor. Bu nedenle AMOLED teknolojisinin olmadığı cihazlardaki performans için pek mümkün değil. AMOLED kelimesi Active-Matrix Organic Light-Emitting Diode kelimelerin baş harflerinden oluşturulmuş bir kelimedir. Aktif Matrisli Organik LED anlamına gelir.

En iyi ışık modu aslında kişiye göre değişir. Yani bunun otomatik olarak belirlenmesi, sizin için uygun olmayabilir. Çünkü gözünüzün ışığa olan hassasiyeti farklılık gösterir. Midnight (Night Mode) uygulaması ile çeşitli filtrelerde uygulayarak uygun ışık ayarını yapabilirsiniz.

Midnight (Night Mode) İndirme Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mokaware.modonoche

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zehra:Merhabalar benim telefonum format oldu YouTube kan...
  • Muhammed polat:Sizde varmı bu fotoğraf makineden almak istiyorum...
  • Muhammed polat:Nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz yada...
  • Nurcan:Hesabimi sildim şimdi geri alamıyorum...
  • Mahmut KüRDÜ:Hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum lütfen ç...
  • efe:bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filmin...