Android için Gece Modu Uygulaması

Android için Gece Modu Uygulaması

işletim sistemli Telefon ve Tabletlerinizin ekranları için uygulamasını tanıtacağız. Düşük ışıklı ortamlarda, karanlık bölgelerde ve geceleri telefonunuz gereksiz şekilde erkan parlaklığı açık olabilir. Midnight (Night Mode) adlı uygulama ekran parlaklığını, normalde izin verilen seviyeden çok daha da aşağı çekerek hem göz sağlığınızı hem de batarya ömrünüzü koruyor. Üç farklı renk fitresi arasında seçim yaparak parlaklığı daha yumuşak hale getirebilirsiniz. Çünkü herkesin ışığa verdiği tepki farklıdır. Mavi filtreyi uygulayarak cihaz ekranının, gözlerinize daha az yük bindirmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama bünyesindeki ister saat kontrolü ile isterseniz de ortam ışığı sensörleri ile aktive edilebiliyor.

AMOLED Panel Ekran

Uygulamanın sağlıklı çalışması için cihazınızın ekranının AMOLED olması gerekiyor. Bu nedenle AMOLED teknolojisinin olmadığı cihazlardaki performans için pek mümkün değil. AMOLED kelimesi Active-Matrix Organic Light-Emitting Diode kelimelerin baş harflerinden oluşturulmuş bir kelimedir. Aktif Matrisli Organik LED anlamına gelir.

En iyi ışık modu aslında kişiye göre değişir. Yani bunun otomatik olarak belirlenmesi, sizin için uygun olmayabilir. Çünkü gözünüzün ışığa olan hassasiyeti farklılık gösterir. Midnight (Night Mode) uygulaması ile çeşitli filtrelerde uygulayarak uygun ışık ayarını yapabilirsiniz.

Midnight (Night Mode) İndirme Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mokaware.modonoche

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...