Android İçin Ücretsiz Görüşme Kayıt Uygulaması

Android İçin Ücretsiz Görüşme Kayıt Uygulaması

Android işletim sistemli cep telefonları için geliştirilen ücretsiz görüşme kayıt uygulaması olan ACR, gelen ve giden aramalarınızı süre sınırı olmadan farklı formatlarda kayıt altına almanızı sağlıyor. Uygulama kayıtlarınızı şifreleyebildiği için sizin dışınızda başkalarının görüşmenizi dinlemesini engelliyor. Eğer isteseniz dosyayı otomatik olarak Dropbox, Google Drive, Email, WebDAV üzerinden sunucunuza gönderebilrisiniz. Çoklu işlemi destekleyen ACR, aşağıdaki mobil cihazlar ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.

ACR ücretsiz bir “Telefon Görüşmesi Kayıt” uygulamasıdır. Uygulama hem gelen, hem de giden aramaları süre sınırı olmaksızın farklı formatlarda kayıt imkanı sunmaktadır. ACR Play Marketteki en iyi görüşme ve arama kayıt programıdır. Piyasadaki bazı telefonlar “Çift Taraflı Ses Kaydı” özelliğini desteklememektedir. Bu yüzden ACR uygulaması tüm modellerde düzgün bir şekilde çalışmayabilir.

ACR’nin bazı özellikleri şunlardır:

– Arama
– Tarihe göre gruplama
– Otomatik email (Pro)
– Otomatik silme
– Kayıtları önemli olarak işarteleme
– Çoklu seçme, silme, yollama
– Kişi adı ve fotoğrafını gösterme
– Kaydedilmeyecek numara listesi
– Kayda otomatik yada elle (Pro) başlama
– Şifre koruması
– Birçok kayıt formatı
– Kayda gecikmeli başlama
– Dropbox entegrasyonu (Pro)
– Google Drive entegrasyonu (Pro)
– WebDAV entegrasyonu (Pro)
– FTP entegrasyonu (Pro)

Uyarı: ACR uygulamasını başka bir görüşme kayıt programı ile aynı anda kullanmayın. telefonunuzda yüklü başka bir uygulama varsa lütfen kaldırıp deneyin. ayrıca en kaliteli ses kaydı için, ayarlarda bulunan değişik kayıt formatlarını deneyin. (OGG, 3GP, WAV, MP4)

ACR – Görüşme Kayıt Uygulaması
http://nllapps.com/apps/acr/