Android için Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması İndir

Android için Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması İndir

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından ücretsiz Android Hava Durumu Uygulamasını burada indirebilirsiniz. 24 saat devamlı çalışan personeli ile %90’lara varan hava tahmin tutarlılığı sağlayan Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Android işletim sistemine sahip tablet PC ve akıllı cep telefonları için geliştirdiği uygulamayı ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde, bulunduğunuz konuma göre, istediğiniz her yerden anlık olarak hava durumu ve tahminlerine erişebileceksiniz. Planlarınızı hazırlarken süprüz havalarla karşılaşmayacaksınız.

Android İşletim sistemi için geliştirilen Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu uygulaması ile İl ve ilçelere ait tahmin bilgileri ve son durum bilgilerine erişebilir, meteorolojik ihbar ve değerlendirmelere ulaşabilir, Uydu ve radar görüntülerini görebilirsiniz. Uygulama ile Havacılık amaçlı meteorolojik bülten sorgulaması yapabilir, denizlerimize ait detaylı ve haritalı tahmin raporlarına ulaşabilir hatta deniz suyu sıcaklıklarına ulaşabilirsiniz.

İndireceğiniz bu uygulamanın Widget eklenti desteği bulunmaktadır. Uygulamanın çalışabilmesi için Android 2.1 ve üst sürümlerinde çalışmaktadır. Özellikle hava durumu raporlarına çok sık ihtiyaç duyan ve uzun yol gidenler için olukça işe yarar bir uygulama

Android Hava Durumu Uygulaması İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.