Android için Ücretsiz Zeka Oyunları İndir

Android için Ücretsiz Zeka Oyunları İndir

Android işletim sistemli cep telefonunuza zeka oyunlarını yükleyerek zekanızı geliştirebilir ve zihninizi dinç tutabilirsiniz. Yükleyeceğiniz oyunların size faydası dokunurken bir çok zararı da olabilir. Mesela bir sebzeye dönüşebilirsiniz. En çok oynanan ve zekanızı geliştirebileceğiniz Android işletim sisteminde çalışan ücretsiz oyunları bir araya getirdik. Android işletim sisteminin dünyanın en ünlü işletim sistemlerinden biridir, çünkü her geçen gün yeni cihazlara yüklenmekte ve yeni uygulamalar ile marketi genişlemektedir. Android işletim sistemi için mevcut en iyi 10 bulmaca oyununu buradan indirebilirsiniz.

Bubble Blast 2

Android için piyasada en ünlü bulmaca oyunlardan biridir. Bağımlılık yapıcı bir oyun ve her seviyede öncekine göre daha ilginç görünmektedir. Oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmakta ve 5.2MB alan kaplamaktadır.

Bubble Blast 2 İndir

Jewels

Android için geliştirilen bağımlılık oyunları arasında olduğunu söyleyebiliriz. Benlik saygısını artıran yarışmalar mevcut. Güzel, temiz grafikler ve pürüzsüz bir görünüme sahip bir oyun

Jewels İndir

OpenSudoku

Sudoku oyununu zeka oyunlarını oynayan herkes bilir. Biz yine de kısaca anlatalım, yukarıdan aşağıya ve soldan sağa rakamları yerleştirirken aynı rakamları koyamazsınız her satırda ve sütunda rakamları bir kere kullanabilirsiniz. Ve küçük karelere rakamları bir kere yazabiliyorsunuz. Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan oyun 219kb alan kaplamaktadır.

OpenSudoku İndir

Shoot Bubble Deluxe

Puzzle modu & Arcade Mode içeren tek sürgün baloncuk oyunu diyebiliriz. Yukarı seviyeye kadar tüm baloncukları temizliyorsunuz. Aynı renk grubundaki baloncukları patlatarak puan kazanıyorsunuz. Android 1.1 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan oyun 1,2M alan kaplamaktadır.

Shoot Bubble Deluxe İndir

Amtalee Lite

Sinir küpü diyede geçen oyuna iyi bir alternatif diyebiliriz. Blok şeklindeki küpe yol göstererek yerine ulaştırmalısınız. Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan oyun 1,2M alan kaplamaktadır.

Amtalee Lite İndir

SlitherLink Free

Ücretsiz ve sudokuya alternatif iyi bir mantık bulmacası olan bu oyun bazı ipuçları çevresindeki çizgi çizmeniz gerekmektedir. Sayılarla aranı iyi ise yada artık iyi olmasını istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

SlitherLink Free İndir

Mouse

Fareyi çıkışa götürmelisiniz ancak bu hiçte kolay değil. Küpleri uygun yerlere getirmel ve fareyi kaçırmalısınız. Güzel bir zeka geliştirme oyunu, Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan oyun 2,8M alan kaplamaktadır.

Mouse İndir

Tangram Moment

Sıradışı bir bulmaca oyunu daha, Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan oyun 837kb alan kaplamaktadır. Oyunun amacı parçaları bir araya getirerek belli bir şekil oluşturmak.

Tangram Moment İndir

Shortyz Crosswords

Bu bir bulmaca oyunudur. Bu oyunu büyüleyici kılan yeni ileri seviyede kelimeler içermesidir. Herhangi bir masraf etmeden bu oyunu oynayabilirsiniz. Android 1.6 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan oyun 176kb alan kaplamaktadır.

Shortyz Crosswords İndir

Mahjong

Bu oyun gerçekten zihinsel yeteneğinizi kontrol eder. Mahjong kiremit kümesi kullanan ücretsiz bir solitaire eşleştirme oyunudur. Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan oyun 1.9MB alan kaplamaktadır.

Mahjong İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.