Android, iPhone için Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme

Android, iPhone için Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme

ve işletim sistemli , iPad cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Ücretsiz yabancı dil öğrenme uygulaması. Duolingo, yabancı dil öğrenmeyi eğlenceli hale getiren, keyifli bir eğitim aracıdır. Uygulama ile öğrenebileceğiniz yabancı diller arasında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, İrlandaca, Hollandaca, Danca, İsveççe ve İngilizce öğrenebilirsiniz. Tamamen eğlenceli ve ücretsizdir. Herhangi bir paralı üyelik yada abonelik, rahatsız edici reklamlar barındırmıyor. Uzaktan en iyi dil öğrenme uygulamaları arasında yer alan Duolingo, size çeşitli dersler sunar. Dersleri uygulayıp tamamladıkça, puan kazanırsınız. Duolingo ile yapılmak istenen şey dil öğrenirken tıpkı bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi hissettirmek, bu sayede sıkıcı olmaktan kurtulmak ve devamlılık sağlanmış.

Duolingo ile Bedava İngilizce

Android işletim sistemli Telefon ve Tabletlerin yanı sıra iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınızda sorunsuz şekilde yükleyip kullanabilirsiniz. Her güncellemede yeni içerikler eklenen uygulamada siz doğru cevaplar verdikçe kalp kazanmanızı, yanlış yanıtlarda ise kaybetmenizi sağlıyor ve her bölüm sonunda hangi kelimelere dair öğrenme gerçekleştirdiğinizi size belirtiyor. Sıkıcı ve uzun dil öğrenme uygulamalarından sıkılanlar, daha eğlenceli hale getirmek isteyenler mutlaka denemeliler.

Duolingo, yabancı dil öğrenmek isteyen kişilerin gittikleri kurslar ve aldıkları kitapların yanında sürekli olarak alıştırma yapmaları isteniyor. Fakat günlük hayatta eğer öğrenci değilseniz bu pekte mümkün görünmüyor. Bu nedenle yabancı dil öğreniminde akıllı telefon ve tabletler son yılların öne çıkan teknolojik cihazları arasında yer alıyor.

Duolingo İndirme Linki: https://tr.duolingo.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. İbrahim kaya dedi ki:

  Hemen gönderecek misiniz

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
 • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
 • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
 • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
 • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
 • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
 • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
 • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir