Android Otomatik SMS Gönderme Uygulaması

Android Otomatik SMS Gönderme Uygulaması

Android işletim sistemli bir cep telefonuna sahipseniz belli zaman aralıklarına bağlı olarak otomatik olarak mesaj gönderebilirsiniz. Gelen arama bittiği zaman yani cevapsız çağrı olduğunda otomatik olarak mesaj göndererek cevaplandırma yapabilirsiniz. Bu uygulama gelen ’lerede otomatik yanıt veriyor. yönlendirme gibi daha birçok özelliği barındırıyor. Uygulamanın temel özellikleri arasında zamanlayıcı, Okuyucu, Anında , Forwarder, Otomatik yanıtlayıcı yer almaktadır. Uygulama ücretsizdir fakat içerisinde reklamlar bulunmaktadır. Reklamları kaldırmak için ücret ödemeniz gerekiyor.

Auto SMS Lite (Autoresponder) uygulamasının özellikleri arasında 5 dakika içinde aynı kişiye SMS gönderebilme, İsteğe bağlı olarak son kullandığınız mesajı yanıt mesajı olarak seçebilme, SMS ve gelen cevapsız çağrı için farklı mesajlar seçebilme gibi hayati özelliklere sahip.
Auto-SMS-Lite-Autoresponder
Uygulama ile SMS gönderirken de aynı içeriğe sahip birden çok kişiye kişisel bir mesaj gönderebilirsiniz, uygulama otomatik olarak Telefon defterini ile den ilgili kişinin adını içermektedir. Eğer isterseniz birden fazla alıcı ekleyebilir ya da sadece belirlediğiniz bir grubu ekleyebilirsiniz. Hatta herhangi bir mesaj uzunluğu kısıtlaması olmadan aynı anda farklı kişilere gönderilmek üzere farklı mesajlar zamanlayabilirsiniz.

Zamanlanmış mesaj listesini görüntüleme devre dışı bırakma veya bunların herhangi birini erteleyebilirsiniz. Bu uygulama tarafından gönderilen bir mesajı yeniden kullanabilirsiniz. Ayrıca gönderdiğiniz mesajların iletim durumunu izleyebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra uygulamanın Türkçe dil desteğinin bulunması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Böylece kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Uygulamayı Türkçe kullanmak için menüden Language seçeneğini seçip listeden Türkçeyi seçmeniz yeterlidir.

Auto SMS Lite (Autoresponder) İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmnlab.autoresponder

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir