Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulaması İndir

Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulaması İndir

Android işletim sistemli bir cep telefonuna sahipseniz yaptığınız görüşmeleri kaydedebilirsiniz. Android işletim sisteminin avantajı ise bu alanda bir çok alternatifin bulunmasıdır diyebiliriz. Eğer daha önceden alışmış olduğunuz bir program var veya cihazınız ile birlikte gelen programı beğenmiyorsanız alternatif olarak telefon görüşmelerinizi kaydedebileceğiniz uygulamalar mevcut, bir çok alanda olduğu gibi bu alanda da ücretli versiyonlar mevcut ancak kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bazı görüşme kayıt uygulamalarını sizlere sunuyoruz.

Easy Voice Recorder

Basit, eğlenceli ve kullanımı kolay ses kaydedici olan Easy Voice Recorder zaman sınırlamaları olmadan toplantılar, konferanslar ve kişisel notlar, kaydetmek için kullanabilirsiniz.  Bu ücretsiz, reklam destekli versiyonudur. Kayıpsız kayıt için WAVE, MP4, AAC, AMR, 3GP dosya formatlarını kullanabilirsiniz. widget kullanarak kaydedici kontrol edebilirsiniz. Bluetooth desteği ve stereo desteği bulunmaktadır.

İndirme Linki: Easy Voice Recorder

Call Recorder

Stereo kayıt desteği bulunan uygulamanın sizi arayan kişiler ve sizin aradığınız kişilerle yaptığınız tüm telefon görüşmelerini kayıt altına alır ve kendi ses kayıt dosyalarına kaydeder. İstediğiniz zaman bu ses dosyalarını açıp yaptığınız görüşmeleri dinleyebilirsiniz ve başkalarının dinlememesi için kilitleyebilirsiniz.

İndirme Linki: Call Recorde İndir

Free Auto Call Recorder

Yaptığınız telefon görüşmelerini kaydeden ücretsiz bir uygulamadır. Hızlı kayıt için farklı temalar ve Widget desteği sunmaktadır. Record Mic and Call ile kaydettiğiniz ses dosyalarını daha sonra tekrar dinleme imkanına sahipsiniz. WAV, 3gp, MPEG4 ve AMR dosya formatlarında kaydeder. Maksimum dosya boyutunu ayarlayabilir isterseniz dosyaları e-posta ile gönderebilirsiniz.

İndirme Linki: Free Auto Call Recorder

Auto Call Recorder

Auto Call Recorder uygulaması ile tüm aramalar veya yalnızca rehberinizde olmayan numaralardan gelen aramaları kaydedebilirsiniz. Hangi çağrıları kayıt edeceğinizi seçebilir, kayıtlarınızı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Harici bir SD kart yada istenilen herhangi bir yere kayıt imkanı verir.

İndirme Linki: Auto Call Recorder