Android Telefonlarda Zil Sesi Nasıl Yapılır

Android Telefonlarda Zil Sesi Nasıl Yapılır

işletim istemli bir cep telefonuna sahipseniz istediğiniz bir müziği kendi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz bir müziğin orta bölümlerinden müziğin girmesini istiyorsunuz. Çünkü pek çok müziğin giriş bölümleri ağır girişlidir veya telefona uymayacak şekildedir. Bu yazılım sayesinde müziğin istemediğiniz bölümlerini kesip kaydetme özelliği verir. Ringdroid adlı ücretsiz uygulama sayesinde bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Uygulama telefonunuzdaki müziklerin belirli bölümlerini zil sesi olarak kullanabilme özelliği sunuyor.

Android Zil Sesi Nasıl Oluşturulur

Uygulamayı cihazınıza ilk yüklediğinizde karşınıza cihazınızdaki müziklerin bulunduğu bir liste çıkacaktır. Zil sesi yapabilmek için istediğiniz müziği seçiniz. Eğer geniş bir listeye sahipseniz arama kutucuğunu kullanarak hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Dosyayı seçtikten sonra karşınıza oldukça basit bir zil sesi editörü gelecektir. Eğer müzikte hangi aralıkların çıkartılacağını bilmiyorsanız ilk olarak müziği çaldırarak zil sesini hangi bölümden oluşturacağınızı belirleyiniz.
Ringdroid-kullanimi
Müziği hangi aralığını almaya karar verdikten sonra istediğiniz bölümün dosyadaki başlangıç ve bitiş kısımlarını kaydırma çubuklarını sürükleyerek ayarlayınız. Kaydırma çubuklarını kullanamadıysanız alt bölümdeki “Start” ve “End” seçeneklerini kullanabilirsiniz. Zil sesinin başlangıç ve bitiş anlarını manuel olarak elle girebilirsiniz. Bu işlemi hallettikten sonra “Save” yani kaydetmeni gerekiyor. yine yazılımın arayüzünde bulunan oluşturduğunuz müziği zil sesi olarak atayabilirsiniz.

Ringdroid İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ringdroid

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir