Android Telefonlarda Zil Sesi Nasıl Yapılır

Android Telefonlarda Zil Sesi Nasıl Yapılır

işletim istemli bir cep telefonuna sahipseniz istediğiniz bir müziği kendi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz bir müziğin orta bölümlerinden müziğin girmesini istiyorsunuz. Çünkü pek çok müziğin giriş bölümleri ağır girişlidir veya telefona uymayacak şekildedir. Bu yazılım sayesinde müziğin istemediğiniz bölümlerini kesip kaydetme özelliği verir. Ringdroid adlı ücretsiz uygulama sayesinde bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Uygulama telefonunuzdaki müziklerin belirli bölümlerini zil sesi olarak kullanabilme özelliği sunuyor.

Android Zil Sesi Nasıl Oluşturulur

Uygulamayı cihazınıza ilk yüklediğinizde karşınıza cihazınızdaki müziklerin bulunduğu bir liste çıkacaktır. Zil sesi yapabilmek için istediğiniz müziği seçiniz. Eğer geniş bir listeye sahipseniz arama kutucuğunu kullanarak hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Dosyayı seçtikten sonra karşınıza oldukça basit bir zil sesi editörü gelecektir. Eğer müzikte hangi aralıkların çıkartılacağını bilmiyorsanız ilk olarak müziği çaldırarak zil sesini hangi bölümden oluşturacağınızı belirleyiniz.
Ringdroid-kullanimi
Müziği hangi aralığını almaya karar verdikten sonra istediğiniz bölümün dosyadaki başlangıç ve bitiş kısımlarını kaydırma çubuklarını sürükleyerek ayarlayınız. Kaydırma çubuklarını kullanamadıysanız alt bölümdeki “Start” ve “End” seçeneklerini kullanabilirsiniz. Zil sesinin başlangıç ve bitiş anlarını manuel olarak elle girebilirsiniz. Bu işlemi hallettikten sonra “Save” yani kaydetmeni gerekiyor. yine yazılımın arayüzünde bulunan oluşturduğunuz müziği zil sesi olarak atayabilirsiniz.

Ringdroid İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ringdroid

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Evet zaten verimli çalışabilmesi için bir Anfiye i...
  • RaMiZ DaYı:Dostum Bir sorum var Siyah ve Kırmızı İndir buton...
  • 564156:windows 98 mi kullanıyon da zibidi seni mavi ekran...
  • mehmet:insansayilsin.com yaptım single.php dosyasına attı...
  • Wanton:0538 294 22 90 Ulaşın Her türlü kapanan,engel yiy...
  • Wanton:Her türlü engel yemiş geçici veya kalıcı kapatılmı...
  • muhamed ay:biri ni n ismine ve telofonunua virus girsin...
  • saliha:avrupadaki ler icin yazma oyaliyorum.krep mevlut o...
  • ALihan:Bende kernel32.dll yi silemiyorum...