Android ve İOS Dosyaları Yedekleme Uygulamaları

Android ve İOS Dosyaları Yedekleme Uygulamaları

Android dosya yedekleme uygulaması, iPhone cihazınızdaki belgeleri, dosyaları, fotoğrafları, videoları yedekleme uygulamaları. Evde güvenli biçimde duran PC ya da Mac aksine mobil cihazlar ciddi oranda aşınma yaşıyor, gün boyu çantanız içinde darbelere maruz kalıp ara sıra yere düşüyor. Bu durumlara dayanabilecek biçimde geliştiriliyorlar ama bazen felaket yaşanabiliyor, cihaz kırılabiliyor ve içlerindeki uygulamalar, fotoğraflar, videolar erişilmez hale gelebiliyor. Bulut depolama basit bir çözüm sunuyor. Dosyalarınızı online sunucularda yedekleyebilirsiniz. MediaFire, Google Drive, Dropbox ve SkyDrive gibi buna izin veren çok sayıda uygulama var. 15 GB depolama alanı, kelime işlemci ve hesap tablosu dahil ücretsiz ofis seti sunan Google Drive sayesinde bulut depolama içinde çalışmalar yapabilirsiniz.

DROPBOX – Çevrimiçi Dosya Yedekleme

Dosya Senkronizasyon uygulaması Bulut bilişim öğelerinden biri olan uzakta dosya saklama ve dosyalara erişme işlevini başarılı bir şekilde yerine getiren Dropbox, Android, iPhone, iPod Touch ve iPad ürünleri üzerinden de kullanılabiliyor. Nerede olursanız olun önemli bilgi ve dokümanlarınıza ulaşabilirsiniz.

İOS: https://itunes.apple.com/us/app/dropbox/id327630330
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dropbox.android

Google Drive – Online Dosya Depolama ve Paylaşma

Her tür dosyayı saklayın, Drive ilk etapta size 15 GB’lık ücretsiz Google çevrimiçi depolama alanı sunar; böylece fotoğraflarınızı, hikayelerinizi, tasarımlarınızı, çizimlerinizi, kayıtlarınızı, videolarınızı ve diğer tüm içeriğinizi saklayabilirsiniz.

İOS: https://itunes.apple.com/tr/app/google-drive-free-online-storage/id507874739
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs&hl=tr

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.