Android ve iOS için Hastane Kurma ve Yönetme Oyunu

Android ve iOS için Hastane Kurma ve Yönetme Oyunu

ve işletim sistemli , iPad cihazlarınıza yükleyip oynayabileceğiniz My Hospital oyununda kendi hastanenizi kurup yönetebilirsiniz. Oyunda kendi tıp merkezinizi kuruyorsunuz. Tam teşekküllü hastane simülasyonunda olacaksınız. Oyundaki amacınız ise hastanenin en iyi doktoru olmaktır. Zaten isminden de belli olan oyunda hastane kurup yöneteceksiniz. Kendi hastanenizi inşa edip doktor ofisleri, teşhis odaları, tedavi merkezleri, laboratuvarlar kurabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen oyunda 80’den fazla hastalığa yer verilmiş. Hastalıklarla mücadelede şifalı bitkiler ve iksirler kullanabileceksiniz.

My Hospital Nasıl Oynanır


Hayalinizdeki hastaneyi kurabileceğiniz oyunda Hastanenizde görev yapacak personelden tutunda hastanenize gelen hastalara şifa verecek ilaçların yapımına kadar tüm işler size bakıyor. Facebook hesabınız ile oyuna giriş yaparsanız arkadaşlarınızın kurdukları hastanelere de göz atabilirsiniz. Oyunda hastanenizi sürekli olarak geliştirmeniz gerekiyor. Daha fazla hastalığı tedavi etmeniz gerekir. Böylece daha fazla para kazanabilirsiniz. Oyunda sürekli olarak hastanenizi geliştirerek yeni muayene odaları ve tedavi odaları yapmalısınız.

Bu oyun için dünyanın en sağlıklı oyunu diyebiliriz. Kendi tıbbi merkezinizi oluşturup, dizayn ettikten sonra hastaları iyileştirip para kazanıyorsunuz. Daha sonra hastanenizi büyütüp geliştirip daha çok kazanmaya başlayın. Doktor ofisleri, teşhis odaları, tedavi merkezleri ve laboratuvar kurup hastanenizi geliştireceksiniz. Böylece daha çok hastalığı iyileştirebileceksiniz. Bunların yanı sıra tedavi merkezinizin her bölümünü, hastalarınızın kendilerini evlerinde hissetmeleri için özelleştirmeler yapabilirsiniz. Seçebileceğiniz pek çok dekorasyon malzemesi bulunuyor.

Android için My Hospital İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cherrypickgames.myhospital

iOS için My Hospital İndirme Linki
https://itunes.apple.com/tr/app/my-hospital/id951697341

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
  • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
  • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
  • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
  • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
  • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
  • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...