Android ve iOS için Kahraman Çöp adam Oyunu

Android ve iOS için Kahraman Çöp adam Oyunu

ve işletim sistemli telefon ve tabletlerde yükleyip oynayabileceğiniz beceri oyunu olan Stick Hero kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Zeka oyunu olan bu oyun güçlü reflekslerin yanı sıra düşünmenin ve anlamanın size izin verdiği yoldan geçip çıkış tüneline ulaşmanız isteniyor. Oyunda elinizde bir sopa bulunuyor. Sopayı kullanarak platformda ilgili yerlere koyarak yol yapıp ilerleyeceksiniz. Hamleleri zekice yapmanız gerekiyor. Ancak bazı hamleleri gerçekten ciddi bir süreç alabiliyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken şey ise sopayı platformların arasında kullanırken kısa kalırsa yada bir şekilde düşürürseniz yanıyorsunuz.

Stick Hero Nasıl Oynanır

Stick Hero, her iOS ve Android platformlarında tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli fakat bir o kadar da sinir bozucu beceri oyunlarındandır. Oyundaki temel amacımız minik karakterin platformlar arasında köprü inşa ederek karşıya geçmesine yardım etmektir. Basit bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen Stick Hero vakit geçirmek için oynayacak bir oyun arayanların beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır.

Oyunun esas amacı ekrana basarak karşıya geçebileceğimiz uzunlukta sırıklar oluşturmak ve ayrıca karşıya geçmek. Oluşturulan tahtanın tam olarak sizi karşıya geçirebilecek uzunlukta olması gerekiyor. Eğer değilse kaybediyorsunuz ve bu ilginç zeka oyununda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 2D grafik görüntüsüne sahip olan oyunda çubukları en iyi şekilde yerleştirerek çok fazla kiraz kazanabilirsiniz. Bu kirazlar ile yeni karakter ve araçlar alabiliyorsunuz.

iOS için Stick Hero İndir
https://itunes.apple.com/app/stick-hero/id918338898

Android için Stick Hero İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.stickhero

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir