Android ve iOS için Kilit Açma Oyunu

Android ve iOS için Kilit Açma Oyunu

ve işletim sitemli akıllı cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun olan Pop the Lock ile doğru zamanda dokunarak kapalı olan kilitleri açmalısınız. Oyun tamamen reflekslerinize bağlı ilerliyor. Amacınız kilitleri açmak, eğer reflekslerinize güveniyorsanız iyi skorlar elde edebilirsiniz. Oyunda amaç her seviyeye ait noktaları çizgi ile belirtilmiş olan kısma denk getirmeniz gerekiyor. Nokta isabet ettiği zaman kilit açılıyor. Oyunda açabildiğiniz kadar kilit açıyorsunuz. Hata yaptığınız zaman oyuna en baştan tekrar başlamak zorundasınız. Oynaması basit fakat ilerlemesi zor olan bu oyun bir şekilde kendisine bağımlılık yapıyor.

Pop the Lock – Kilit Açma Oyunu

Kilit açma oyununu telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan oyunu oynarken hiç zorluk yaşamayacaksınız. Oyunda kilitleri açarak daha zorlu seviyelere geçiş yapıyorsunuz. Oyundaki en önemli kural seri olmaktır. Eğer refleksleriniz iyiyse zorlanmayacaksınız.

Kilidi açabilmeniz için ekrana tıklayarak kilidin şifresini çözmeniz gerekiyor. Eğer küçük bir hata yaparsanız oyunu tekrardan en baştan oynamanız gerekiyor. Kilidin içerisinde dönen beyaz çizgiyi sarı noktaların üzerine denk getirdiğinizde şifreyi çözmüş olursunuz ve kilit açılır. Tüm bu olaylar hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Denk getirmek hiçte kolay değil, özellikle seviye atladıkça bunu daha iyi göreceksiniz. Her bölümde kilidi açan mekanizmanın sayısı farklılık gösterir. Bölüme başlamadan kaç kusursuz dokunuş yapmanız gerektiğini kilidin ortasında rakam olarak size gösteriliyor.

Pop the Lock İndirme Linki
http://www.simplemachine.co/game/pop-the-lock/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir