Android ve iOS için Mücevher Birleştirme Oyunu

Android ve iOS için Mücevher Birleştirme Oyunu

Android ve iOS tabanlı Tablet ve mobil cihazlarınıza ücretsiz yükleyebileceğiniz Bejeweled Blitz adlı Mücevher Birleştirme oyununu yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer Candy Crush türü oyunları seviyorsanız Bejeweled’i de seveceksinizdir. Candy Crush türü oyunların atası kabul edebileceğimiz oyun, son derece sürükleyici zekayı zorlayan ama aynı zamanda da eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Aslında çoğu insan Bejeweled’i Candy Crush’tan daha çok beğenir ama Candy Crush’taki o tatlı, sevimli şekerler küçük çocukların ilgisini daha çok çektiği için oyunun daha popüler olduğunu fark edeceksiniz.

Bejeweled Blitz – Mücevher Birleştirme Oyunu


Bejeweled Blitz renkli grafikleri ve hızlı oynanışı ile oynanan popüler bir eşleştirme oyunudur. Bilgisayarınızdan hatta Facebook hesabınızdan oynayabileceğiniz bu oyun yoğun ilgi gören popüler sosyal bulmaca oyunlarından biri haline geldi. Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda da oynayabileceksiniz.

Grafikleri ve oyun içi sesleriyle bile birçok oyuncuyu kendisine bağlayan oyun klasik taş birleştirmeye dayalı bulmaca oyunlarından biri olsa da sahip olduğu özelliklerle öne çıkıyor. Bejeweled Blitz oyununda en az 3 benzer taşı birleştirmeniz gerekiyor. Bu birleştirme işlemlerini bir seriye bağlandığında kazanılan başarı ve dolayısıyla da puan da daha fazla oluyor. Bazen de söz konusu seri birleştirmeler oyuna özel kazanımlar sunuyor. Bu tarz oyunların hepsinde bu tür efektleri görebiliriz. Hem puan toplama hem de seviye geliştirme temeline dayanan uzun soluklu bir oyundur. Farklı oyun seçenekleri ve yüzlerce seviyesi bulunan oyunu oynarken hiç sıkılmıyorsunuz.

Bejeweled Blitz İndirme Linki: http://www.bejeweled.com/bejeweled-blitz.html

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.