Android ve iOS için Ninja Spinki Macera Oyunu

Android ve iOS için Ninja Spinki Macera Oyunu

Ninja Spinki Challenges adlı oyunu Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ninja oyunudur. Aksiyon oyun kategorisinde yer alan oyun birbirinden zor ve sinir bozucu bölümlerden oluşuyor. 7’den 70’e herkesin oynayabileceği tarzda yeteneklerinizi konuşturacağınız ve her bölümde farklı bir hamle ile bölümü geçebildiğiniz tam bir Ninja oyunudur. Retro tarzı görseliğe sahip olan oyunda Spinki adında küçük bir ninjayı kontrol ediyorsunuz. Seçtiğiniz meydan okumaya göre belli bir zaman zarfında tamamlamanız gereken göreviniz bulunuyor.

Ninja Spinki Challenges Nasıl Oynanır


Android ve iOS’lu cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda her bölüme göre farklı bir göreviniz bulunuyor. Toplamda 6 meydan okumanın her birinde farklı bir yeteneğinizi sergiliyorsunuz ve süreye karşı oynuyorsunuz. İlk meydan okumada yaratıklar sağa sola zıplamaktadırlar. Sizde sağ sol yaparak bunlara çarpmamaya çalışıyorsunuz. İkinci meydan okumada ise karşınıza çıkan hedefleri vurmanız gerekiyor. Bir ninjaya yakışır şekilde elinizde yıldızlar bulunuyor. Hedefi tam isabet ettirin. Üçüncü meydan okumada ise ileri-geri, sağa-sola hamleler yaparak kötü niyetli Ninjalara yakalanmamanız gerekiyor. Dördüncü meydan okumada size fırlatılan meyvelerden zıplayarak kurtulmanız gerekiyor. Beşinci meydan okumada ise üstünüze gelen dev toplardan sağa sola hamleler yaparak kurtulmaya çalışıyorsunuz. Burada derinlik algısı çok önemli. Sonuncu bölümde ise yukarıdan sizi vurmaya çalışan dev bazukaların attığı mermilerden sağ sol yaparak kaçmaya çalışıyorsunuz.

Ücretsiz indirip yükledikten sonra herhangi bir şey satın almadan tüm bölümleri oynayabilirsiniz. Oyununda kontroller son derece kolay, Dokun ve kaydır şeklinde işliyor. Oyunu dilediğiniz cihazda dilediğiniz yerde keyif alarak oynayabilirsiniz.

Android için Ninja Spinki challenges Oyununu İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotgears.ninjabounce

iOS için Ninja Spinki challenges Oyununu İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/ninja-spinki-challenges!!/id1077631326