Android ve iOS için Ölüm Solucanları Oyunu

Android ve iOS için Ölüm Solucanları Oyunu

ve işletim sistemli tablet ve telefonlarda oynayabileceğiniz Death Worm adlı oyunu bir Arcede macera oyunudur. Arcade oyunlarının özelliği olan eğlenceli ve sürükleyicilik bu oyunda da kendini gösteriyor. Detah Worms, toprak altında gezebilen dev bir solucanın yönetimini size vermiş. Oyunda yapmanız gereken şey çok basit, dev canavarı yok etmek için gönderilen ordu birliklerini yemeniz gerekiyor. Ne kadar çok asker ve hayvan yerseniz ve tank, uçak, helikopter patlatırsanız, gücünüzde o derecede artıyor. Siz büyüdükçe daha tehlikeli ve durdurulamaz bir canavara dönüşüyorsunuz.

– Ölüm Solucanları


Death Worm iOS ve Android platformlarında çalışabilen eskiden atari salonlarında oynamaya alıştığımız türden bir hava veren eğlenceli bir oyunudur. Oyunda sürekli aç olan ve peşinde ordular olan dev bir canavarsınız. Bu devasa boyutlarda olan solucanın açlığını bastırmak için insanlar başta olmak üzere tüm canlıları yemelisiniz. Arabaları, tankları, helikopter ve uçakları patlatmalısınız.

2 farklı oyun modu bulunan Death Worm’da 45’in üzerinde görev ve 4 farklı oyun çevresi yer alıyor. HD ekran görüntüsü ile kaliteli çözünürlük veren oyundaki grafiklerden memnun kalacaksınız. Sizin kontrolünüzde olan solucanı farklı düşmanlara karşı akıllıca yönetmeniz gerekiyor. Oyunda yer alan çok sayıda bölüm sırasında insanların yanında ordu ve ordunun bütün zırhlı kara araçları ve hava araçları ile karşılaşarak solucanlarınızı hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. Solucan ile yerin altında giderken birden yeryüzüne çıkarmalı ve zıplamasını sağlayarak yolunuz üzerindeki araçları yok edip insanları ve diğer canlıları yiyerek açlığınızı bastırmalısınız. Bu sırada size ateş edilecektir. Kendinizi bu saldırılardan korumayı da ihmal etmeyin.

Death Worms İndirme Linki
http://www.playcreek.com/deathworm/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk oyu sen ver)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....
  • ayşe kanaç:merhaba eşime sahte hesaptan gönderilen mesajların...
  • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir