Android ve iOS için Ölüm Solucanları Oyunu

Android ve iOS için Ölüm Solucanları Oyunu

ve işletim sistemli tablet ve telefonlarda oynayabileceğiniz Death Worm adlı oyunu bir Arcede macera oyunudur. Arcade oyunlarının özelliği olan eğlenceli ve sürükleyicilik bu oyunda da kendini gösteriyor. Detah Worms, toprak altında gezebilen dev bir solucanın yönetimini size vermiş. Oyunda yapmanız gereken şey çok basit, dev canavarı yok etmek için gönderilen ordu birliklerini yemeniz gerekiyor. Ne kadar çok asker ve hayvan yerseniz ve tank, uçak, helikopter patlatırsanız, gücünüzde o derecede artıyor. Siz büyüdükçe daha tehlikeli ve durdurulamaz bir canavara dönüşüyorsunuz.

– Ölüm Solucanları


Death Worm iOS ve Android platformlarında çalışabilen eskiden atari salonlarında oynamaya alıştığımız türden bir hava veren eğlenceli bir oyunudur. Oyunda sürekli aç olan ve peşinde ordular olan dev bir canavarsınız. Bu devasa boyutlarda olan solucanın açlığını bastırmak için insanlar başta olmak üzere tüm canlıları yemelisiniz. Arabaları, tankları, helikopter ve uçakları patlatmalısınız.

2 farklı oyun modu bulunan Death Worm’da 45’in üzerinde görev ve 4 farklı oyun çevresi yer alıyor. HD ekran görüntüsü ile kaliteli çözünürlük veren oyundaki grafiklerden memnun kalacaksınız. Sizin kontrolünüzde olan solucanı farklı düşmanlara karşı akıllıca yönetmeniz gerekiyor. Oyunda yer alan çok sayıda bölüm sırasında insanların yanında ordu ve ordunun bütün zırhlı kara araçları ve hava araçları ile karşılaşarak solucanlarınızı hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. Solucan ile yerin altında giderken birden yeryüzüne çıkarmalı ve zıplamasını sağlayarak yolunuz üzerindeki araçları yok edip insanları ve diğer canlıları yiyerek açlığınızı bastırmalısınız. Bu sırada size ateş edilecektir. Kendinizi bu saldırılardan korumayı da ihmal etmeyin.

Death Worms İndirme Linki
http://www.playcreek.com/deathworm/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • sıla ateş:Ben sıla ateş benim kanalım vardı oyuncax tv sıla ...
  • Beritan Şahin:Hesabımı açmak için bana yardımcı olurmusun Allah ...
  • filiz:merhabalar. alışveriş sitesinden benim adıma alışv...
  • ramazan:s.a ben ramazan ben biriniz ismini taklit et...
  • Muharrem:Çok teşekkürler. Çok net anlatım....
  • Metin Apaydın:Facebook hesabımı yanlışla sildim hesabımı kapatt...
  • Emine:Facebook açamıyorum silinmis lütfen yardım edin...
  • Uğur Yükselen:Facebook hesabım tarafımdan yanlışlıkla kapattım e...