Android ve iOS için Ücretsiz Savaş Oyunu

Android ve iOS için Ücretsiz Savaş Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz ücretsiz savaş oyunu olan Colossatron oyununda dünyayı istila etmek için savaşıyorsunuz. Süper aksiyon oyununda uzaydan gelen devasa boyutta bir robotsunuz. Göreviniz, dünyayı işgal etmiş olan ve her yeri kanser gibi sarmış insanları gezegenden temizlemeniz gerekiyor. Bunun için de çok sağlam bir savaş vermeniz gerekiyor. Betondan oluşan şehirleri yakıp, yıkıp, sağlam bir temizlik yapmanız gerekiyor. Ancak insanlar da size karşı ordularını harekete geçiriyorlar. Oyun boyunca yeni eklemeler ve silahlarla robotunuzu daha güçlü hale getirebiliyorsunuz ve tam bir yıkım makinesine dönüştürüyorsunuz.

Colossatron – Dünyayı İstila Et

Popüler oyunlar olan Fruit Ninja, Monster Dash ve Jetpack Joyride’ın geliştirici ekibi tarafından geliştirilen Colossatron adlı oyun dünyayı işgal edebilecekleri bir aksiyon oyunudur. Oyunlarda genelde dünyayı kurtarmak için savaşırsınız. Ancak bu oyunda bu sefer dünyayı işgale gelen bir robotsunuz. Devasa robotunuzla ilerleyip ölümcül silahlarınızla şehirleri yerle bir etmek için savaşıyorsunuz. Her zaman olduğu gibi insanlar birleşip size karşı savaşıyor. Tüm gücüyle size direnen insan oğlunu da hafife almayın, Orduların yanı sıra halkta sizinle savaşıyor.

Colossatron’a karşı savaşıp onu yok etmek isteyen orduya karşı vereceğiniz mücadelede, robotik yılanımızı istediğimiz şekilde yapılandırabiliyor ve silahlarınızı güçlendirerek düşman kuvvetlerini yerle bir edebiliyoruz. Her bölümde daha güçlü silahlara sahip oluyorsunuz. Zaten güçlendikçe oyun daha zevkli hale geliyor. Sahip olduğumuz farklı silahlar yardımıyla Colossatron’u en iyi şekilde inşa ederek düşmanlarımızı çok daha hızlı ve kolay şekilde alt edebiliriz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta insanlığın üzerimize salacağı özel birimler ve araçlar olacak. Eğlenceli, oynaması basit fakat kaliteli bir oyundur.

Colossatron İndirme Linki: https://colossatron.com