Android ve iOS İçin Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulaması

Android ve iOS İçin Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulaması

ve işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde yükleyip kullanabileceğiniz Chaos Control adlı ücretsiz uygulama ile yapılacaklar listesi oluşturabilirsiniz. İş adamları, girişimciler, öğrenciler ve çok yoğun şekilde çalışan kişiler için tasarlanmış olan, yapılacak işler listesi hazırlamanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır. Chaos Control adlı uygulama tüm işlerinizi kolayca organize etmenizi sağlıyor. Böylece gün içersin de yapmanız gereken işleri unutmuyorsunuz. Günlerinizin daha verimli geçmesi sağlanıyor. Uygulamanın kolay ve hızlı kullanılır arayüzü sayesinde planlama yaparken de vakit harcamıyorsunuz. Uygulama detayları ise şu şekilde;

Chaos Control: Task List & GTD –

Chaos Control uygulamasını kullanarak sadece işlerinizi değil, günlük yapmanız gerekenleri ve hatta özel işlerinizi bile düzenleyerek organize edebiliyorsunuz. Günlük yaşantımızdaki yoğunluğa teknolojik bağımlılıkta eklenince bazı görevlerimizi yerine getirmeyi unutuyoruz. Uygulamanın güzel bir yanı da farklı cihazlar arasında senkronizasyon yapabilmenizdir. Aynı anda hem telefonunuzdan hem de tabletinizden görevlerinizi organize edebilirsiniz.

Uygulamaya izin vermeniz halinde takviminizle de eşleşebiliyor. İşlerinizi takvime ekliyor, bildirimler ve uyarılar gibi pek çok takvim fonksiyonundan yararlanmanız sağlanıyor. Projelerinizi yönetin, hedeflerinizi düzenlemek, GTD, gününüzü planlayınız, kişisel hedef belirleme, görev yönetimi, zaman yönetimi, işinizi ve kişisel faaliyetlerinizi planlama, rutinler oluşturma, tekrarlayan görevler (haftanın her günü, haftalık, aylık veya seçilen günler), Hızlı ve akıllı arama gibi özellikler yer alıyor.

Chaos Control Task List & GTD İndirme Linki
http://chaos-control.mobi/en/download.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Bir işlemcinin saniyede gerçekleştirebileceği maks...
  • umit:saat hızı nedir?...
  • deryaozarslan:merhaba bende ıkı senedır bu olayı yasıyorum ben h...
  • onur:bende aynınseylerı ıkı yıldır yasyorum aklımdakı d...
  • Merve:Benim facebook hesabım durduk yere kapatıldı 1 haf...
  • mehmet:çok teşekkür ederim acayip işime yaradı. tertemiz ...
  • Serdar:Arkadaşlar hakımda yalan yanlış calıştıgım şirkete...
  • admin:Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?...
  • admin:Bataryanın modeline bağlı...