Android ve iOS için Yüz Değiştirme Uygulaması

Android ve iOS için Yüz Değiştirme Uygulaması

FaceApp adlı yüz değiştirme uygulamasını ve işletim sistemli , ipad gibi akıllı cep telefonu ve tablet PC’lerinize ücretsiz olarak kurup kullanabilirsiniz. FaceApp uygulaması ile yüzünüzü istediğiniz gibi kolayca değişime uğratabilirsiniz. Uygulama filtre uygulamanın ötesinde çok daha gelişmiş bir yapıya sahiptir. Yüzünüzde inanılmaz derecede değişimler yapabiliyorsunuz. Kendinizi yaşlandırabilir, gençleştirebilir, makyaj yapabilir, Yüzünüze bir başkasının yüzünü yerleştirebilir hatta yüzünüzdeki yapıyı tamamen değiştirebilirsiniz. FaceApp uygulamasının detayları şu şekilde;

FaceApp Nasıl Kullanılır


Sosyal medyada oldukça popüler olan yüz değiştirme işlemi yapan FaceApp uygulaması adından söz ettirmeyi başardı. Android ve iOS platformlarında çalışan Telefon, Tabletlerinizde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamanın geliştiricisine göre yapay zeka kullanarak yüzün formunu değiştiren uygulamada selfie fotoğraflarda çirkin çıkma şansınız yok, buna rağmen başarırsanız bir şeyler ters gidiyor demektir. FaceApp programı ile dilediğiniz resme efekt vererek komik anlar yaşayabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan uygulamada çektiğiniz fotoğraflara yada galerinizde yer alan fotoğraflara gülümseme ekleyebilir, yaşlandığınızda nasıl görüneceğinizi merak ediyorsanız efektler ile uygulayabilir, cinsiyet değiştirseniz nasıl görünürsünüz gibi daha pek çok efekti görebilirsiniz.

Yapay zeka özelliği sayesinde oldukça güzel kareler yakalamanızı sağlayan uygulama ile Çektiğiniz resimlere sıra dışı efektler uygulayarak suratınızı değiştirebilirsiniz. FaceApp, sinir ağları kullanarak fotoğraflardaki insanların yüz ifadelerini değiştirebiliyor. FaceApp, yüzünüzü değiştiren ücretsiz bir uygulamadır.

Android için FaceApp İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=io.faceapp

iOS için FaceApp İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/faceapp-free-neural-face-transformation/id1180884341

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir