Android ve iOS Sistemli Telefonun Rahatsız Etmesini Engelleme

Android ve iOS Sistemli Telefonun Rahatsız Etmesini Engelleme

ve işletim sistemli Telefonlarınıza yükleyerek verimliliğinizi artırabilirsiniz. Uygulama kullanıcıların verimliliğini artırmaya yönelik tasarlandı. Telefon artık pek çok kişinin çok ciddi anlamda vaktini almaktadır. Bu süreyi azaltmak yani daha verimli kullanmak elinizde. Offtime adlı uygulama bu sorunu çözmek için tasarlanmış. Akıllı telefonunuzu çalıştırdığınız ve aktif olarak kullandığınız zamanlarda uygulama devreye girerek ne kadar süre kullandığınızı tespit ediyor ve hangi uygulamalar ile vakit geçirdiğinizi kayıt altına alıyor, amaç zamanınızı daha kaliteli hale getirmektir. Uygulama daha sonra bu verileri kullanarak telefon kullanımınızın verimliliğini ölçüyor ve telefon başında harcadığınız süreyi kısmanız için size tavsiyelerde bulunuyor. Ayrıca Offtime’ı kullanarak bağlantıları kesebilir, aramaları engelleyebilir ve hatta isterseniz belli uygulamalara erişimi engelleyebilirsiniz. Çevrimdışı olup çalışmanıza odaklanabilirsiniz.

Offtime – Dijital Detoks+

Uygulama ile aramalarınızı, mesajlarınızı ve bildirimlerinizi engelleyecek profiller oluşturabilirsiniz. Size rahatsızlık verecek yani dikkatinizi dağıtacak tüm uygulamalara erişimi kısıtlayabilirsiniz. Böylece telefonunuzun dikkatinizi dağıtmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Uygulamanın güzel bir yanı ise önemli kişileri istisnalar olarak izin verilenler listesine alabiliyorsunuz. Uygun olmadığınızı hatta ne zaman geri döneceğinizi bildiren otomatik olarak cevap gönderebilirsiniz. Üstelik, siz kendi kişisel alanınızda iken olan biten her şeyin kapsamlı bir listesi için faaliyet kaydı bölümüne göz atabilir ve hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Uygulama ile odaklanmanıza engel olacak ve dikkatinizi dağıtacak her şeyi engelleme imkanına sahipsiniz. Bu sayede önemli işlerinizi yaparken dikkatiniz dağılmaz. Uygulama ile gelen çağrıları engelleyebilir, mesaj ve bildirimleri engelleyebilir, istediğiniz uygulamalara erişimi engelleyebilir, İnternet erişimini kapatabilirsiniz.

Offtime Uygulaması İndirme Linki: http://offtime.co

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
  • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir