Android ve İPhone için İngilizce Kelime Bulma Oyunu Yükle

Android ve İPhone için İngilizce Kelime Bulma Oyunu Yükle

ve işletim sisteminde çalışan bir İngilizce kelime bulma oyunu olan Chaos Word oyunu aynı zamanda İngilizce karışık kelimeleri düzeltme oyunu da içeriyor. Kolay kontrolleri ve göze hoş gelen grafikleri ile dikkat çekmeyi başaran oyunu kelime oyununu sevenler için İngilizce dilini geliştirebilecekleri iyi bir seçim olacaktır. Uygulama kullanıcıya tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Akıllı cep telefonunuz ile canınızın sıkıldığı ve biraz keyifli vakit geçirmek istediğiniz zamanlarda hem iyi vakit geçirebileceğiniz hem de İngilizce kelime dağarcığınızı geliştireceğiniz oyunda ekrana karışık şekilde dizilmiş olarak verilen kelimelerden anlamı kelimeler üretiyorsunuz.

Chaos Word Nasıl Oynanır

Oyunda amacınız ekrandaki harfleri sürükle bırak yaparak doğru yerlerine götürerek anlamlı bir kelime oluşturmaktır. Türkçe desteği olmadığı için İngilizce olarak oynanan bu oyunda İngilizce kelime bilgisi gerekiyor. Zaten amaçta İngilizceyi geliştirmektir. Oyunu oynarken eğer çok zor kelimelerle karşılaşırsanız ve zorlanırsanız, çeşitli ipuçlarını kullanarak yardım alabiliyorsunuz.
Chaos-Word-ekran-goruntusu
Oyunu ilk açtığınız zaman karşınıza bir öğretici rehber geliyor. böylece oyuna kolayca adapte olabiliyorsunuz. Ekranda karşınıza çıkan kelimeleri doğru bir şekilde düzenlemek için yukarıda ipucu şeklinde bir kelime de bulunuyor. Ayrıca her bölümde yeri değiştirilemeyen bir kaç harf yer alıyor. Böylece kelimenin baş veya son harfini bilerek oynayabiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe kazandığınız deneyim puanlarıyla da takıldığınız noktalarda çözümü görebiliyorsunuz.

Android için Chaos Word İndirme linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.infinitypocket.chaoswords

iOS için Chaos Word İndirme linki
https://itunes.apple.com/tr/app/chaos-word/id616490009

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar