Android ve iPhone için Partner Bulma Uygulaması

Android ve iPhone için Partner Bulma Uygulaması

Akıllı cep telefonu için arkadaş bulma uygulaması, ve işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz kullanması kolay bu arkadaş bulma uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükleyerek facebook hesabınız ile oturum açabiliyorsunuz. ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz sosyal bir flört uygulaması olan , Facebook hesabınız üzerinden bağlanarak çevrenizde sizi beğenen kişileri bulmanıza yardımcı oluyor. Böylece sizinle ilgilenen kişileri görebiliyorsunuz.

Tinder Uygulamasının Özellikleri ve Yükleme

Tinder, kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bağlantı linkine tıklayıp cihazınıza indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde yakınlarınızda sizi beğenen kişileri fark edebilirsiniz. Böylece yeni arkadaşlıklar kurma imkanına sahip olursunuz. Oldukça popüler olan bu uygulama, Smart Photos (Akıllı Fotoğraf) özelliği ile başkalarının göreceği ilk fotoğrafın kullanıcının en iyi fotoğrafı olmasını sağlıyor. Üstelik bu sistem karşılıklı çalışıyor. Yani diğer kullanıcı da başkalarının en popüler fotoğrafını görüyor.

Günümüzün şartlarına uygun Tinder uygulaması, yeni arkadaşlarla tanışmak için en iyi yollarından biri diyebiliriz. Özellikle Facebook üzerinden işlem yapan uygulama, sizi beğenen kişiler arasından sizinde beğendiniz biri olursa tanışmanıza imkan veriyor. Tamamen anonim olarak beğendiniz kişiler arasından sizi geri beğenen olursa uygulama devreye girerek tanışmanızı ve konuşmanızı sağlıyor.

Tinder dünya çapında ilgi gören bir uygulamadır. Uygulama sayesinde yakınlarınızda bulunup farkında olmadığınız kişiler ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kullanması oldukça basittir ve kullanması ücretsizdir. Çevrenizde bulunan yeni kişilerle tanışmak ve arkadaşlık kurmak için hemen indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tinder İndirme Linki
https://www.gotinder.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir