Android Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulaması

Android Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulaması

Android işleitm sistemli cihazlar için günlük alışkanlık izleyici uygulaması. Android için yapılacaklar listesi oluşturup hatırlatma uygulaması yükle, Streaks adlı ücretsiz uygulama başarılı bir liste uygulamasıdır. Streaks uygulamasını Android işleitm sitemli akıllı cep telefonu ve tablet PC’lerinize yükleyerek günlük işlerinizi takip edebilemeniz için hazırlanmış ücretsiz bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır. Fakat pek çok diğer listeleme uygulamasının aksine hatırlatma fonksiyonuna da sahip olan ve aynı zamanda rutin görevler için de kullanılabilen uygulama, yapması gerekenleri sık sık unutanlar için en büyük yardımcılarınızdan birisi olacaktır.

Streaks – Günlük Alışkanlık İzleyici

Uygulama içerisine günlük olarak yapmanız gereken işlerin tarihlerini ve saatlerini giriyorsunuz, daha sonra belirlediğiniz zamanlarda size bildirimler geliyor. Gelen bildirimleri siz yapıldı olarak işaretledikçe elinizde yer alan ölçüm çubuğu doluyor ve o günkü tüm işler bittiğinde çubuğunuz sıfırlanarak diğer güne geçiyor. Böylece bir görsel üzerinde tüm işlerinizin ne kadarının bittiğini inceleme şansınız da oluyor. Hayatınızı planlayarak ilerlemek istediğinizde günlük ne kadar yol aldığınızı görebilirsiniz.

Uygulamanın amacı size alışkanlık kazandırmaktır. Yapmanız gerekenleri size hatırlaarak yardımcı ouyor ve belli bir işi yapma alışkanlığı kazandırmaya çalışıyor. Streaks’in bu ücretsiz sürümü her ne kadar kullanılabilir durumda olsa da sadece 5 tane görevi kullanmanıza izin veriyor. Uygulamanın güzel bir yanıda internet bağlantısına ihtiyaç duymamasıdır. Bu sayede nerede olursanız olun kullanabiliyorsunuz.

Android Streaks Uygulaması İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pilanites.streaks