Android Yüz Değiştirici İndir

Android Yüz Değiştirici İndir

Android işletim sistemli cihazınıza indirip yükleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan Yüz Değiştirici – Face Changer adlı uygulama ile cihazınızdaki fotoğraflar üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı komik görünümlere kavuşturabileceğiniz gibi anında karikatürlerde yapabilmenize imkan verir. Face Changer adlı uygulama özellikle profil fotoğrafları üzerinde oldukça başarılı, uygulama ile yaptığınız komik görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Yüz Değiştirici – Face Changer Özellikleri

Yüz değiştirici uygulamasını fotoğraflarınıza çeşitli nesneler eklemenize imkan verir ve fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirir. Komik resimler ve karikatürler oluşturmanız olanak tanıyan uygulama fotoğraflardaki yüzünüzü inceltebilir, uzatabilir yada genişletebilirsiniz. Göz ve burn üzerind istediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz. Yüz Değiştirici – Face Changer adlı uygulamanın özellikler bunlarla da kısıtlı değil, Ağız bölgesi ile oynamanıza izin veriri ve fotoğraftaki kişiyi gülümsetebilir yada tam tersi somurtabilirsiniz.

Yüz Değiştirici – Face Changer uygulamasının diğer uygulamalara göre avantajlı yönü ise fotoğrafın üzerine nesne eklemenize imkan verir örneğin gözlük, göz renkleri için lens, komik burunlar, ağızlar, sakallar, yaralar, sivilceler, bıyık ve pek çok şey ekleyebilirsiniz. Uygulama ile yaptığınız fotoğrafları E-posta, Facebook, Twitter gibi sosyal alanlarda paylaşabilirsiniz.

Yüz Değiştirici – Face Changer İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scoompa.facechanger

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Aysel:Çok iyi oldu. Muhteşemsiniz. Yardımınız için teşek...
  • Sdt:Fk5868120@gmail.com arkadas acilen bu adresin kim...
  • hlam:sana mı soracağız......
  • serdar:Arkadaşlar burada nano teknolojisi hakkında bir ma...
  • admin:Buradakiler anasayfa için anlatılmış eklenti kulla...
  • murat:merhabalar hocam, her yazı eklediğimde mi bu işlem...
  • admin:Bu işlemi yaparsanız belleği formatlamış olrsunuz....
  • Baran Aydın:Abi burda yazan her şeyi yaptım ve usb de olan 29K...
  • Fərid:Nolur arka plan fotoğrafini deyiwmek istiyorum...