Çalan Müziği Bulma Uygulaması

Çalan Müziği Bulma Uygulaması

, İOS, IPhone, IPod Touch, IPad, , MAC ve Windows PC İçi Shazam uygulaması ile çalan şarkıyı ve aynı anda şarkı sözlerini görebilirsiniz. Özellikle dış mekanlarda çalan şarkı çok hoşunuza gittiğinde şarkının ismini kimseye soramazsınız. Böyle durumlarda bu uygulama imdadınıza yetişiyor. Uygulamaya çalan müziği 15 saniye dinletmeniz yeterlidir. Bu uygulama sayesinde beğendiğiniz müzik ve televizyon ürünlerini bulup dinleyebileceksiniz. Yazılım ile sanatçıları takip edebilir, şarkı sözlerine ve kişiselleştirilmiş müzik haberlerine bakabilirsiniz.

Shazam Uygulaması Nasıl Kullanılır

Shazam uygulamasını çalıştırdıktan sonra, çalan şarkının 15 saniyelik bölümünü mobil ürününüze dinleterek sonucu beklemeniz gerekiyor. Kısa bir beklemenin ardından o parçanın kim tarafından söylendiği ve hangi albümde yer aldığını görebilirsiniz. Shazam ilgili albümü size indirme imkanı da verir. Shazam ile belirlediğiniz şarkıları etiketleyebilir, varsa o parçanın YouTube’da ki videoları izleyebilirsiniz.

Yerli olsun yabancı olsun oldukça geniş içeriğe sahip olan Shazam uygulaması ile dinlediğiniz müzikleri anında tanıyan ücretsiz bir uygulama olan yazılım ile bulduğunuz müziği dilerseniz Facebook, Twitter, Google+ ve e-posta aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Dünya genelinde en çok dinlenen parçaları harita üzerinde görme imkanı veren yazılım ile trendleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabınıza giriş yaparsanız Shazam uygulamasını kullanan arkadaşlarınızın buldukları müziklere de göz atma imkanına sahipsiniz. Rakiplerine göre pek çok özelliğe sahip olan yazılım dünyada oldukça popüler uygulamalar arasında yer almaktadır.

Uygulamanın müzik arama özelliği dışında sosyal bir platform olma özelliği bulunuyor. Beğendiğiniz sanatçıları takip edebilir ve onların neler aradığını görebilirsiniz. Takip ettiğiniz sanatçılara ait yeni single’lar, albümler ve klipler hakkında en son bilgileri alabilirsiniz. Uygulama size şarkı sözlerini ve videolarınıda gösterir. Şarkıları ön izleme yapabilir ve Spotify çalma listelerine ekleyebilirsiniz.

Shazam İndirme Linki
http://www.shazam.com/tr/apps

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
  • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
  • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
  • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
  • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
  • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
  • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...