Cep Telefonu için En Çok İndirilen Sağlık Uygulamaları

Cep Telefonu için En Çok İndirilen Sağlık Uygulamaları

Cep telefonu için indirebileceğiniz sağlık uygulamaları ile daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz. Sigarayı bırakma, EKG ölçümü, ilk yardım gibi hayati öneme sahip uygulamalar ile sağlıklı bir yaşama kavuşabileceğiniz gibi aynı zamanda başkalarının hayatını da kurtarabilirsiniz. Özellikle ilk yardım uygulamasını cihazınızda mutlaka yüklemelisiniz. Çünkü bu tip uygulamalar çok fazla lazım olmaz ancak lazım olduğu zamanda hayati öneme sahiptir. İnternetten arama yapıp yükleme yapmak size vakit kaybettirir. Bu yüzden mutlaka cihazınızda yüklü tutmak size avantaj sağlayacaktır.

SİGARAYI BIRAKTIM! (ÜCRETSİZ)

Anadolu Sağlık Merkezi’nin geliştirdiği “sigarayı bıraktım” uygulamasını indirerek, sigarayı bırakmak için ücretsiz uygulama ve canlı destek almak mümkün. Uygulama yalnızca iOS cihazlarında kullanılabiliyor. İçilmeyen sigaraların hesabı ve sigara içilmediği için biriktirilen para miktarı da görülebiliyor.

MOBİL İLK YARDIM (ÜCRETSİZ)

İlk yardım uygulamalarının bilinmesi acil durumlarda, bir insanın hayatını kurtarabiliyor. Bu yüzden herkesin ilk yardım uygulamalarının nasıl yapılacağı konusunda bilgilendirilmesi gerekiyor. iOS cihazları için yaratılan “Mobil İlk yardım Uygulaması” acil yardım için gerekli bilgileri anında sunabiliyor.

AİLE HEKİMİNİZ CEPTE (ÜCRETSİZ)

EczaPlus ve Konya Atlas işbirliğiyle yaratılar aile hekimliği uygulaması Dr. Oktay Sarı ve Dr. Fatih Kara’nın hazırladığı bir başucu kitabı. Aile hekimliği uygulaması iOS cihazlarında çalışıyor. İçinde kardiyolojice iç hastalıklara, pek çok rahatsızlıkla ilgili detaylı bilgiler veriyor.

2 DAKİKADA EKO ÖLÇÜMÜ

Alivecor, mekan ve zaman bağımsız 2 dakika içinde kapsamlı EKG ölçümü yapıyor. Ayrıca dakikadaki kalp atım hızı, balans değeri ve ritim bozukluğunu da ölçüyor. Gerçek stres düzeyinizi tespit edebiliyor. Tüm kalp ve stres değerleri de rapordan detaylı olarak okunabiliyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir