En İyi Fotoğraf Düzenleme ve Filtreleme Uygulaması

En İyi Fotoğraf Düzenleme ve Filtreleme Uygulaması

Aviary Photo Editor, Androd ve İOS işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tablet PC’ler için oluşturulmuş harika bir fotoğraf Editör uygulamasıdır. Mobil cihazların kameraların ciddi oranda her geçen gün iyileşmesi ve daha güzel kameralarla çekilen fotoğrafları paylaşmak için daha güzel servislerin olması şüphesiz ki mobil fotoğrafçılığın patlama yapmasını sağladı. Fotoğraflara yapılan efektler sayesinde her kullanıcı neredeyse profesyonel bir editör gibi kolayca düzenlemeler yapabiliyor. Bunda artan sosyal medya uygulamaları ve insanların paylaşma arzusu oldukça etkili oldu.

Aviary Photo Editor Uygulamasının Özellikleri

Sosyal medyanın sayesinde insanlar fotoğraf çekinip paylaşmayı alışkanlık haline getirdi. Bunun yanı sıra manzara, yemek, ortam fotoğrafları gibi çeşitli ışık ortamlarında fotoğraf çekmek zorunda kalıyorlar. Bu durumda bazı fotoğraflar karanlık çıkarken bazısı ışıktan dolayı kötü görünebiliyor. Hepsinin haricinde fotoğraf üzerinde çalışma yaparak bambaşka görünüm kazandırmak isteyebilirsiniz. İşte böyle bir durumda size yardımcı bir araç gerekiyor. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan Aviary Photo Editor adlı uygulama en iyi geliştirici seçilerek kullanıcıların gönlünü kazanmayı başarmış ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamanın neredeyse yapamayacağı düzenleme, barındırmadığı efekt yok gibi, fotoğraflarınıza profesyonel bir görünüm katabileceğiniz bu uygulama içerisinde onlarca araç barındırıyor. Uygulamanın temel özelliklerine kısaca değinecek olursak; Tek dokunuş ile düzenleme yapabilme, çerçeveler ve efektler uygulayabilme, stickerlar ekleyebilme, renk ayarları yapabilme, kesme, çevirme ve düzeltme yapabilme, parlaklık, kontrast, renk sıcaklığı ve doygunluk ayarları, fokus yapabilme, çizim yapabilme ve yazı ekleyebilme gibi yetenekler bulunuyor.

için Aviary Photo Editor İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aviary.android.feather

için Aviary Photo Editor İndirme Linki
https://itunes.apple.com/us/app/photo-editor-by-aviary/id527445936

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir