Fotoğraflara Aynadan Yansıma Efekti Verme Uygulaması

Fotoğraflara Aynadan Yansıma Efekti Verme Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli cihazınız ile resimlere yansıma efekti kolayca verebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflara yada internetten indirdiğiniz resimlere bu uygulama sayesinde yansıma efekti uygulayabilirsiniz. Android için PhotoMirror :Mirror & Collage ve iOS için Photo Reflection HD Free adlı uygulamalar sayesinde bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamanın özellikleri ve kullanımı hakkındaki detayları ise yazının devamında yer almaktadır.

Resimlere Aynadan Yansıma Efekti Nasıl Uygulanır

Bu uygulamaları yükledikten sonra uygulama ile yapmanız gereken ilk şey yeni bir fotoğraf çekmek yada daha önce çektiğiniz herhangi bir fotoğrafı seçmektir. Bu aşamadan sonra fotoğrafınıza kolayca yansıma efekti ekleyebilirsiniz. Ekranın alt kısmında yansıma efektini düzenleyebileceğiniz bir takım araçlar yer alır. Bu araçları kullanarak yansımaya filtre ekleyebilir ve diğer görsel bileşenleri düzenleyebilirsiniz. Efektlere paralel olarak resminizi de düzenleme çeşitli efektler uygulayabiliyorsunuz.

HDR, parlak, mavi, su filtreleri verebileceğiniz uygulama ile yüksek çözünürlüklü sonuçlar elde edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Intagram, Tumblr, Whatup, Line, Wechat ve Mail ile paylaşma şansına da sahipsiniz. Basit fakat etkili bir araç olarak göze çarpan bu uygulamalarla orijinal çalışmalar ortaya koyabilrisiniz.

Android İşletim Sistemi için İndirme Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.leyinetwork.longan.photoreflection

iOS İşletim Sistemi için İndirme Linki:
https://itunes.apple.com/br/app/photo-reflection-hd-free-reflections/id642665353

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.