İngilizce Kelime Bulmaca Oyunu Uygulaması

İngilizce Kelime Bulmaca Oyunu Uygulaması

Her yaşa hitap eden İngilizcenizi geliştiren ücretsiz bir uygulama. İOS ve işletim sistemleri de çalışan uygulama kelimeleri öğrenmenizi sağlayan görsellerle destekleyen bir yazılımdır. Android, iPhone ve iPad için eğlenceli bulmaca oyunudur. Tabi oyun olduğu için sürekli olarak yeni kelimeler öğrenmenize destek oluyor ve unutmamanızı sağlıyor. Önünüze çıkan tabloda en uzun İngilizce kelimeleri bularak oyun içerisinde yer alan ayıların büyümesini sağlayacak ve eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Bulmaca oyunu severlerin favorileri arasında yer almaktadır.

Alphabear English Word Game Uygulaması Özellikleri

İngilizce kelime bilginizi geliştirmek için oynayacağınız bu oyunda birde amacınız var. Oyunda ilerledikçe sevimli ayıcıkları elde ediyorsunuz. Puzzle oyunlarına meraklıysanız oyunu seveceksiniz. Oyunda size verilen renkli harfleri kullanarak olabildiğince çok sayıda kelime türetmeniz isteniyor. Harfleri tükettiğiniz zaman tüketilen harflerin yerine sevimli ayıcıklar yerleşiyor. Bu ayıcıklar bir süre sonra ekranı kaplıyorlar ve eldeki harflerle daha fazla kelime yaratmak mümkün olmuyor ve bölüm sonlanıyor. Bölüm sonunda aldığınız puana göre hem daha fazla sayıda ayıcık açabiliyor hem de yüksek skorlu oyuncular arasına girebiliyorsunuz. Oyunda tasarım olarak mat renkler kullanılmış, bu nedenle uzun soluklu bir şekilde kullanabilirsiniz. Saatlerce oynasanız da gözünüzü yormuyor.

Oyundaki ödülleri toplayabilmek için elinizden geldiği kadar yüksek puan almak ve çok miktarda kelime türetmek gerekiyor. Kelimelerin olabildiğince uzun olması gerekiyor. Bölümleri geçerken en yüksek puanı almaya çalışmak ana hedefimiz ancak oyunda yer alan yüzlerce farklı ayıcığı toplamak oyuncuları tarafından daha da önemli bir hedef olarak görülüyor. Dolayısıyla siz de oynarken elinizden geldiğince çok sayıda farklı tipe sahip ayıcığı açmaya çalışacaksınız.

Alphabear English word game İndirme Linki

http://spryfox.com/our-games/alphabear/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar