Instagram Fotoğraf Kombinasyonu Nasıl Yapılır

Instagram Fotoğraf Kombinasyonu Nasıl Yapılır

, ve IPad Için ücretsiz kolaj uygulaması indir. Instagram’ın yeni uygulamasını kullanarak kendi fotoğraflarınızın kombinasyonlarını kolayca oluşturabilirsiniz. Oldukça kolay kullanıma sahip olan uygulamayı kendinizce kişiselleştirebiliyorsunuz. Kolaj karelere ve şablonlara sahip olan uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyelik, hesap açma gibi bir şeye yapmadan uygulamayı kullanabilmenizi sağlıyor. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar arasında en çok tercih edilen çalışmalar arasında yer alan kolajlama özellikle instegramda oldukça rağbet görmektedir.

Layout from Instagram Uygulamasının Özellikleri ve Kullanımı

Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı kombine edebiliyorsunuz. Bunu yapabilmek için ilk olarak kalıp seçiyor daha sonra da fotoğrafları seçiyorsunuz. Uygulamanın içerisinde çok sayıda hazır yerleşim şablonu bulunuyor. Her zevke hitap eden şablon bulunuyor. Layout from Instagram ile fotoğraf kolajı oluşturabilmek için film rulonuzda saklanan fotoğrafları kullanabileceğiniz gibi uygulama içersindeki kamerayı kullanarak kolaj oluşturmak için kullanacağınız fotoğrafları çekebiliyorsunuz. Bu adımdan sonra sıra kullanacağınız kolaj şeklini seçmeye geliyor. Kullanıcılara bu kolaj türleri için ön izlemeler sunuyor ve kullanıcılar diledikleri kolaj şablonunu seçip uygulayabiliyor.

Layout from Instagram uygulamanın en iyi taraflarından birisi de kullanıcıların seçtikleri fotoğrafları diledikleri gibi boyutlandırma ve döndürme işlemlerini uygulayabilmelerine imkan vermesidir. Böylece istenmeyen yerleri kırpabilirsiniz. Kalıba sığmayan fotoğrafınızı yeniden boyutlandırıp hareket ettirerek mümkün olan en iyi sonucu alabilirsiniz. Özellikle odaklanmasını istediğiniz objeyi merkeze alabilirsiniz. İşlemlerinizi bitirdiğinizde de Instagram’ın filtreleri ile kolajlarınızı daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

Layout from Instagram İndirme Linki
https://itunes.apple.com/us/app/layout-from-instagram/id967351793?mt=8

Android Layout from Instagram İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.layout&hl=tr

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Eğer orijinal batarya taktıysanız yada kalitesinde...
  • Ysfali:Kardeşim 2010 da hazırlanmış bir Excel ve Word dos...
  • Hilal:Ben 3 ayda 3 kez batarya değiştirdim acaba telefon...
  • Mustafa:Merhaba; Ben bu kodu yazdım fakat, sitenin herh...
  • yzg55:Dosyayı açabiliyoruz ama Türkçe karakter desteği y...
  • Nihat Dilşen:batarya ışığı şarj tamam oluğu halde sönmüyor...
  • Celil:Salih6363@mail.com merhaba bu gmail adresi kime ai...
  • TurkaKaf:merhaba dediğiniz iki yöntemide denedim ama olmadı...
  • Sevgi:Çok teşekkür ederim...
  • merve:berke.398@gmail.com bu mail kime ait lütfen yardım...