iOS ve Android için Hadi Rocket Gidelim Oyunu

iOS ve Android için Hadi Rocket Gidelim Oyunu

Let’s GoRocket adlı bu ücretsiz oyunu Android ve iOS işletim istemli iPhone, iPad cihazlarınıza ücretsiz yükleyip oynayabilirsiniz. Oyunu çalıştırdığınız anda haydi başlayın şeklinde sizi karşılıyor. Hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda amacınız yukarıya doğru ilerleyen roketin engellere takılmadan ilerlemesini sağlamaktır. Ancak uzayda geçen oyunda engellerin farklı farklı şekilleri, hareket ediyor olmaları ve daha birçok unsur temelinde aşılmaları hiç de göründüğü gibi kolay değil. Aksiyon oyun kategorisinde yer alan oyunun detayları ise şu şekilde;

Let’s GoRocket Oyunu Nasıl Oynanır


Oyunda roketiniz ile en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz. Engelleri geçtikçe puan alacaksınız. İnsanı sinir eden ve farklı bir bağımlılığı olan oyunlardan biridir. Oyunda yandığınız zaman yine en baştan başlıyorsunuz. Oyun sinir bozucu olduğu kadar eğlencelide, oyunda bir roketi yönetiyorsunuz ve ekrana dokunarak roketin ileri doğru ani şekilde hızlandırıyorsunuz. Eğer engellere çarparsanız veya çok fazla yavaşlayıp ekranın gerisinde . kalırsanız oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Ekranın da belli bir hızı var.

Roket ile engellere çarpmadan ödülleri toplayarak en uzak noktaya kadar gitmeye çalışıyorsunuz. Grafik olarak oldukça iyi tasarlanmış bir oyundur. Size verilen roket ile gidebildiğiniz kadar yukarıya gidin. Reflex ve el çabukluğunuza bağlı olarak ileri gidebiliyorsunuz. Oyunda yer alan kristalleri topladıkça yeni roketleri açabiliyorsunuz. Yeni açılan roketler sayesinde oyunda yeni dünyalara da ulaşma imkanınız oluyor.

iOS için Let’s GoRocket İndir
https://itunes.apple.com/us/app/lets-go-rocket-ultimate-endless/id974628899

Android için Let’s GoRocket İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninjakiwi.letsgorocket