iPhone ile Arka Kameradan Selfie Çekme Uygulaması

iPhone ile Arka Kameradan Selfie Çekme Uygulaması

İphone ve İpad cihazlarınızın arka kamerasıyla selfie çekebilirsiniz. Apple cihazların arka yüzeyindeki kameraların kalitesini bilmeyen yoktur. Selfie çekerken bu kameradan yararlanmak bir hayli zor çünkü görüntüyü göremediğiniz için hizalama yapamaz ve istediğiniz görüntüyü yakalayamazsınız. SelfieX uygulaması ile iPhone’a dokunmadan kaliteli Selfie fotoğraflar çekme imkanına sahipsiniz. Tüm üreticilerde olduğu gibi Apple firmasıda ön kameranın özelliklerini arka kameraya göre düşük tutmaktadır.

SelfieX Uygulaması Nasıl Kullanılır

SelfieX uygulmasını telefonunuza yükleyiniz. Çok fazla menü ve karmaşık işlemler yer almayan uygulamayı kullanmak oldukça basit. Uygulamayı çalıştırın ve sol yukarıda flaş ayarını göreceksiniz. Ortama göre flaşı açabilir, kapatabilir yada Auto seçip otmatik olarak belirleyebilirsiniz. Sağ üstte ise ön ve arka kameraya geçiş butonu yer almaktadır. Öğrenmek amaçlı ön kamerayı seçip bir deneme yapabilirsiniz. SelfieX uygulaması sizi otomatik olarak tanıyacak ve yönlendirecektir. Yüz tanıma özelliğini kullanamaktadır. iPhone’u aşağı, yukarı, sağa veya sola doğru hareket ettirmeniz konusunda sesli uyarılar alacaksınız. Sesli komut özelliği sayesinde en doğru açıyı yakalamanıza yardımcı olacaktır. Verilen komutlar İngilizce fakat çok fazla bir konuşma yok o nedenle kullanırken zorlanmayacaksınız. Uygulama yüzünüzü tam olarak algıladığında “Say Cheese” komutu seslendiriliyor ve Selfie fotoğrafı çekmeniz sağlanıyor.
SelfieX
Herhangi bir butona basmadan otomatik olarak selfie çekme uygulaması olan SelfieX kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Selfinizi çekildikten sonra istediğiniz gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.

SelfieX – Automatic Back Camera Selfie
https://itunes.apple.com/us/app/selfiex-automatic-back-camera/id970425302

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.