iPhone Versiyon Güncelleme Nasıl Yapılır

iPhone Versiyon Güncelleme Nasıl Yapılır

Apple iPhone cep telefonlarını güncellemek oldukça önemlidir. Bunun en büyük neden ise yeni çıkan uygulama ve oyunların cihazınızda çalışabilmesi ve cihazınızın performansını artırmak için iPhone cep telefonunuzu güncellemelisiniz. Güncellemeler performans dışında yazılımın açıklarını kapatmak içinde yapılır. Virüs ve casus yazılımlardan korunmak için cihazınızı güncel tutmalısınız. Bu makalemizde iPhone cep telefonunuzu nasıl güncelleyeceğinizi anlatacağız.

iPhone cep telefonunuzu güncellemek için yapmanız gereken ilk iş iTunes programını indirmelisiniz. iTunes programı olmadan yapılan güncellemelere dikkat etmelisiniz. Özellikle bazı güncelleme yazılımları güncelleme ile birlikte cihazınıza casus yazılımlarda yerleştirmektedir. iPhone cihazınızı bilgisayarınıza USB kablosu kullanarak bağlayınız. iTunes programı iPhone’nizi otomatik olarak algılayacaktır. iTunes programı cihazınızı bağladığınızda otomatik olarak senkronizasyon işlemi yapmaktadır. Bu sırada cihazınızda kontroller gerçekleşir eğer varsa güncelleme uygulamaları karşınıza çıkacaktır. iTunes programı siz onay vermeden güncelleme yapmaz eğer güncelleme yapmak istiyorsanız güncelleme yapmak istiyor musunuz sorusunu onaylayınız.

iTunes programının Türkçe dil desteği bulunduğundan kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Apple iTunes programı ile yalnızca iPhone değil Apple’ın tüm cihazlarını güncelleyebilirsiniz.

http://www.apple.com/tr/itunes/

Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. handan dedi ki:

    Merhaba Iphonem 3 , kullanıyorum güncellerken sorun oluştu kablo işareti geliyo yeniden yükle diyorum versiyon fln uyarı geliyo 2003 kodlu hata diyo ne yapabilirim

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.