Kayıp Telefon Nasıl Bulunur

Kayıp Telefon Nasıl Bulunur

Kaybolan telefonumu nasıl bulurum uygulama, kayıp telefonum nerede uygulaması. Lookout Mobile Security analizine göre dünya genelinde en sık telefon kaybedilen bölge İngiltere’deki Manchester. Neyse ki cihazınızda yer alan GPS uydu alıcının gücünü kullanarak çok sayıdaki uygulamanın desteğiyle kaybettiğiniz yeri tespit edebilirsiniz. Find My İPhone en popüler seçeneklerden biri ya da iPod touch kullanarak kayıp ’u bulma imkanı veriyor. Where’s My Droid ve SeekDroid, tarafında benzer desteği sağlıyor. Lookout Security & Antivirus ise iki platformda da kullanılabiliyor. Lookout, telefon takibi dışında gizlenen cihazı bulabilmeniz için yüksek bir ses çıkarmasını sağlıyor. Hala bulamadıysanız en kötü durumda bulamama olasılığında telefon içindeki verileri uzaktan silme desteği sunabiliyor.

LOOKOUT SECURİTY & ANTİVİRUS – Mobil Güvenlik Uygulaması

Ücretsiz antivirüs, kötü amaçlı yazılım koruması, casus yazılım koruması, konum belirleyici, telefon izleyici, hırsızlık koruması gibi gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id434893913
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lookout&hl=tr

FİND MY İPHONE

Apple aygıtlarınızdan biri kaybolursa, iCloud nerede olduğunu bulmanıza yardımcı olabilir. Aygıtınızı anında kilitleyebilir ve ona iletişim numarası içeren bir mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede aygıtınızı bulan kişi, içindeki diğer bilgilere erişmeden Kilit ekrandan sizi arayabilir. Aygıtınızı bulamıyorsanız, hemen Kayıp Modu’na geçirin. Aygıtınızın yanlış ellere düştüğünden endişeleniyorsanız, kişisel verilerinizi silmek ve cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürmek için uzaktan silme işlemini başlatabilirsiniz.

İOS: https://itunes.apple.com/us/app/find-my-iphone/id376101648

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar