Nokia 105 Cep Telefonu Satış Fiyatı Özellikleri

Nokia 105 Cep Telefonu Satış Fiyatı Özellikleri

cep telefonu çift SIM kartlı ve tek SIM kartlı olmak üzere iki model ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Her iki modelde Siyah, Mavi ve Beyaz renk seçenekleri kullanıcıya takdim edilecek, GSM ağ teknolojisi haricinde herhangi bir şebeke desteği bulunmuyor. 108.5 x 45.5 x 14.1 mm (4.27 x 1.79 x 0.56 inç) ölçülerindeki cep telefonu sadece 69.6 gr (2.47 oz) ağırlığına sahip. Telefonun üst bölümünde birde el fenerine yer verilmiş.

105 cep telefonunda 1.4 inç boyutunda TFT, 65K renk destekli bir ekran yer alıyor. Bu ekran 128 x 128 piksel çözünürlük destekli ve 129 ppi piksel yoğunluğuna sahip. Telefonun 4 MB RAM belleği bulunuyor. Rehberine 2000 kişiye kadar kayıt yapılabiliyor. Maalesef Hafıza Kart slotunu desteklemiyor. Cihazda kamerada bulunmadığından hafıza kartına yer verilmemiş. Telefon Titreşim, 3.5mm jack girişi FM radyo, microUSB v2.0 (Şarj etmek amaçlı), Hesap Makinesi, Hatırlatmalar, Takvim gibi özellikleri barındırıyor.

Telefon Li-Ion 800 mAh batarya ile çalışıyor. Bu sayede 600 saat kadar bekleme süresi vaat ediyor ve 15 saat kadar konuşma süresi sunuyor. Nokia 105 cep telefonunun tek SIM kartlısı 20$ etiket fiyatı ile piyasaya sunulacakken çift SIM kartlı modeli ise 30$ etiket fiyatına sahip olacak…

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...