Nokia Kinetic Teknik Özellikleri

Nokia Kinetic Teknik Özellikleri

Akıllı cep telefonu piyasası giderek kızışmakta iphone’den sonra bu piyasada adeta bir devrim oldu diyebiliriz, bunu gören diğer cep telefonu firmaları ise iphone’nin tahtını yıkmak için kendilerini sürekli geliştiriyorlar ve piyasaya yepyeni modellerle çıkıyorlar. yeni çıkardığı bu modelin adını vermiş telefonun en göze çarpan özelliği ise dik bir şekilde durabilmesi…

Telefon çaldığında manyetik yapısı ve çıkıntısı sayesinde resimde görüldüğü gibi ayağa kalkıyor. Gelen aramayı reddetmek içinse elinizle hafifçe dokunarak telefonu ortadaki pozisyona getirmeniz gerekiyor.

Telefon konseptinin çok kaba göründüğü düşünmeyin zira; tasarımcısı telefonun üst yarısının sadece 8 mm’lik bir kalınlığa, alt yarısının ise 18 mm’lik kalınlığa sahip olduğunu ifade ediyor.

Simkart girişinin herhangi bir kapak açılmadan takılması, kamera, miniUSB portu ise şuan için resimden çıkartılan diğer özellikler arasında.

Çift renkli tasarımın hakim olduğu cihazda, alt kısımdaki bombeli yapı dikkatlerden kaçmıyor. Ancak bu sayede telefon daha şık ve ergonomik bir yapıya bürünmüş. Farklı duruş açılarına farklı fonksiyonların atanması gibi inovatif fikirleri de üzerinde taşıyan telefonun Nokia meraklılarının bir hayli ilgisini çekeceği kesin.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Bir klasör oluşur ve o klasörün içinde istediğiniz...
  • nurcan:berbat bir şey olmuş hotmailimi geri istiyorum ben...
  • Theo:Sifrenizi geri almak cok zor ancak size bir hacker...
  • erz:merhaba arkadaslar Facebook hesapim kilitlendi aca...
  • admin:bilgisayarı güvenli modda açın...
  • Nihat:Merhaba.Telif hakkını ihlalden hesabım kapandı.Tek...
  • Cello:bcingene@gmail.com kime ait...