Nokia N86 – 8 megapiksel Çözünürlük

Nokia N86 – 8 megapiksel Çözünürlük

son bombasını geçtiğimiz günlerde patlattı. ile N serisine bir yenisini ekleyen Nokia, 8 megapixsel çözünürlük ve sürgülü bu modeliyle Nokia hayranlarına yepyeni bir seçenek sunuyor. Nokia ’nın bir cep telefonundan çok mini bilgisayara benzemesi onu diğerlerinden ayrıcalıklı kılıyor.

null

Symbian işletim sistemiyle çalışan bir cep telefonu dememiz doğru olmaz o bir bilgisayar. Mobil iletişim ve eğlence cihazlarından oluşan yeni bir üyeye hoş geldin demeye hazırlanıyor. N80 ile başlayıp N96’ya kadar uzanan bir sürgülü tasarım macerası N86 ile sürüyor. 6.6 cm (2.6 inç) büyüklüğünde OLED ekrana sahip Nokia N86 görüntüleme alanındaki iddiasıyla ön plana çıkıyor. Carl Zeiss objektifiyle 8 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen cihazın diyafram açıklığı artırılarak düşük ışık koşullarında daha iyi performans göstermesi sağlanmış.

Dahili hafızası 8 GB olan N86’nın bellek kapasitesi 16 GB’ye kadar artırılabiliyor. N Gage platformunu destekleyen cihazın dahili AGPS modülü de bulunuyor. TV-Out, Bluetooth, Wi-fi, HSDPA, microUSB ve 3.5 mm standart kulaklık bağlantısı cihazın sunduğu diğer özellikler arasında.

Nokia N95 ile başlayan çift sürgü kullanımı N86 ile devam ediyor. Cihazın ters yönde kısa bir mesafede açılan sürgüsü altında dört özel tuş bulunuyor. Bu tuşları hem müzikçalar uygulamasını kontrol etmek için hem kamerada yakınlaştırma, uzaklaştırma için hem de oyun sırasında kullanılıyor.

Nokia N86’da öne çıkanlar yüksek çözünürlükte kamera, internet ve eğlence dünyasını desteklemesinin yanı sıra iyi bir müzik kalitesi sunması tüm çevrelere hitap edebiliyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (Yorum Yok)

 1. hakan dedi ki:

  böyle bir telefonumö olsun 100 lirada borcum olsun,satsam zengin olurum :)))),hem borcumu da öderim

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • İstanbul:01 / 07 Finlandiya kaliteli ürün...
 • Sezgin:koyun@gmail.com kime ait...
 • Sezgin:smskoyun@gmail.com kime ait...
 • uğur:ben nasıl yapılacağını anlayamadım. bu sorunu hall...
 • fatma aslan:selam hesabımı dondurmuştum fakat şimdi açamıyoıru...
 • Orçun:Bahadır arkadaşımız haklı. El terminalleri okumuyo...
 • Silver:Zaten hayatimizda tonlarca sifre var b.k var gibi ...
 • Anonim:Android mi Sürümü kaç...
 • Osman:Bu bilgiyi arıyordum. 5 blogumu da diğer maile dev...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir