Nokia X2 Music Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Nokia X2 Music Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Nokia X2 Music göz kamaştırıyor. Symbian S40 alt yapısını Nokia X2 Music kullanan 2.2 inç QVGA 320 x 240 çözünürlüklü ekran 5 MegaPixel kamera ve Stereo hoparlör, kendine özgü müzik tuşları, FM radyo ve 3.5 mm ses çıkış jakı bulunuyor. Nokia X2 Music cep telefonu sadece 81 gram, telefonun fiyatı ise oldukça cazip piyasada kendisine oldukça yer edinecek olan Nokia X2 Music Siyah-Kırmızı ve Gümüş-Mavi renk seçenekleri ile satılacak…

Nokia X2 Music yurt dışı satış fiyatı 75 Avro olarak belirlendi.

Symbian işletim sistemli Nokia X2 cep telefonu 13 mm’lik ince yapısı ve 81 g. ağırlığı ile çok dikkat çekmeyi başarıyor. Stereo hoparlör, özel müzik tuşları, FM radyo ve 3.5 mm ses çıkış jakı ve Bluetooth cihazın diğer özelliklerinden olup, 16 GB’a kadar microSD bellek kartı da desteklemektedir. Nokia mesajlaşma yazılımıysa yüklü geliyor.

Nokia X2, Gümüş-Mavi ve Siyah-Kırmızı olarak iki farklı renk seçeneği Nokia X2 sahiplerine sadece müzik keyfi sunmakla kalmıyor. Telefonun ana ekranında Facebook’a doğrudan erişim kısayolu eklenmiş. Nokia Messaging uygulaması e-posta işlerini üstlenirken Instant Messaging de işin anında mesajlaşma kısmını hallediyor. Ana ekranda yer alan Ovi Mağaza kısayol tuşu da uygulama yüklemenizi kolaylaştıracaktır.