Numara Gizleme Kodu

Numara Gizleme Kodu

Arayan kimliğinizi gizleyebilirsiniz. İsterseniz numaranızı karşı taraf görmeyecek şekilde aramalar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken şey oldukça kolay, aşağıdaki ilgili kodları girerek arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu kodlar sadece o an yapılan arama için geçerlidir, diğerlerinde şebeke standardı geçerli olur. Güncel cep telefonlarında menüde arayan kimliği gönderimi sabit olarak ayarlanabiliyor. Numaranızı gösterebilir, gizleyebilir veya durumunuzu denetleyebilirsiniz.

Numaram gözüksün: *31# Telefon numarası Arama tuşu
Numaram gözükmesin: #31# Telefon numarası Arama tuşu
Durumu denetleme: *#31# Arama tuşu

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (3 Yorum)

  1. ahmet maraşlı dedi ki:

    Baslik ev telefonlarinda numara gizleme ama cep telefonlarindan bahsedilmis. Ev telefonlarindada olabiliyormus biken arkadas varmi acaba. Ben ttnet alo abonesiyim aradim bana dediler kare31kare yapin yada telekom md veya bayi vs ofislerine gelin. Bu cagda tekefonbu islem icin telekom mudurlugunemi gidecek millet.ben zaten ozurluyum gidemem.

  2. Fatma Arı dedi ki:

    Burda sizin yeni sisteminiz yüzünden bir sürü insan işinden oldu. Tek bir araçla işimize gidip gelirken 2 araç kullanarak işimize gitme gelme mecburiyetinde bırakıldık. Bizi maddi ve manevi olarak mahdur ettiniz. Siz ekmeği için yollara düşmüş halkı değil ceplerine para girecek olan kişilerin menfaatlerini kolluyorsunuz. Günde 20 lira yol parasımı olur ya bu yazıyı okuyan kişi sana soruyorum sen günde 20 lira yol parası verirmisin işe giderken birde onun yanında in bekle saatlerce araç gelir dopdolu insanlar camlara yapışmış muavin ve şoförün ağızları 5 karış açık mutluluktan artık bıktım bu çileyi çekmekten nefret ettim!!! Biz bunları çekmek zorunda değiliz daha düzgün düzenlemeler yapın neymiş araç ve sefer ilavesi yapılmışmış aman ne iyi çözüm!!! Bize iett otobüsü gönderin bu adamların hiçbiri kazanmasın belediye otobüsü istiyoruz!!! Ben otobüs şoförleri içinmi 1 ay çalışacağım? Size bunu soruyorum. Artık yeter bu duruma doğru düzgün bir çözüm getirin !!!!!!!!!!!!!

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar